ikinci çocuk isteyenkler buraya

Cevap: ikinci çocuk isteyenkler buraya

krispi ben bugün adet oldum sen den ne haber?merak ettim inş iii haberlerle:)

krispi ben bugün adet oldum sen den ne haber?merak ettim inş iii haberlerle:)
bende oldum canım bitti yeni çalışmalara yelken açtım benim adetler 1 hafta öne geldi karıştı yani
burçincim ben burda fazla yazmıyorum yine bu sitede ama başka bölümde daha çok yazıyorum orası daha kalabalık eğer istersen gel
gooogle hamile kalmak isteyenlerin sitesi yz tıkla ordanda hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı 119 diye bir başlık var ordan içeri gir ben ordeyım gelmek istesen beklerim

:001:slm arkadaşlar bende ikinciyi isteyenlerdenim.4 yaşında bir kızım var 3 aydır uğraşıyoruz ama nafike hakkımızda hayırlısı inşallah

ikinci cocuk farklı cinsiyet olsun isteyenler?

merhaba arkadaslar ben 27 yasındayım 1 oğlum var 5 yaşında artık ikiciyi düşünüoruz rabbim verirse tabiki.önce sağlıklı ama farklı cinsiyet olsun istiorum inşallahh gönlümüze göre olur.biraz endişelerim var ikinci çocuk nasıl olur=?die.amaa cok da istiorum kararsız kalmış durumdayım.kız olucağını bilsem
tabiki önce sağlıklı hayırlı evlat olsun inş. kız bebekiçin okumadığım yöntem kalmadı acaba bu yöntemlerle hamile kalıp olan varmı?arkadaslar

merhaba elifcim benimde bi oglum var 2 yasinda bende bir kardes vermek istiyorum ogluma bende senin gibi kiz dusunuyorum bende aynen senin gibi okumadigim sey kalmadi.. bu gecen ay deneyelim dedik esimin yogun calismalarindan dolayi yumurtlama gununden 3 gun sonra sadece 1 defalik bir korunmasiz iliski oldu. hamile olmayi cok isterdim ama icimde bir umutsuzluk var cunki yumurtlama bittikten sonra iliski oldu ve bebek oldugunu sanmiyorum.. dun adet gunumdu ve adet olmadim bugunde hala beklemedeyim hala gelmedi.. sikinti ve psikolojik olarak adetim gecikti bikliyorum.. bu sabah test yaptim negatif cikti zaten.. bende adetimin gelmesini bekliyorum artik.. hayirlisi.. peki senin bildigin seyler neler kiz bebek tutmasi icin??

Geri