İkiz Bebek Arabaları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İkiz Bebek Arabaları
Doğal yada tüp bebek yöntemiyle ikiz bebeklere hamile kaldıysanız ve bebişleriniz için mutlaka gerekli olan bebek arabası bakınıyorsanız sizlere örnek olması açısından ikiz bebek arabalarından seçtiğim örnekleri sunuyorum.

ikiz-bebek-arabalari2-8478.jpg
ikiz-bebek-arabalari1-1013.jpg
ikiz-bebek-arabalari8-5702.jpg
ikiz-bebek-arabalari3-8024.jpg
ikiz-bebek-arabalari4-6398.jpg
ikiz-bebek-arabalari5-8375.jpg
ikiz-bebek-arabalari6-5141.jpg
ikiz-bebek-arabalari7-2199.jpg

İkiz bebeklerin bakımı biraz zor olacağından sizlere araba seçiminizdeki tavsiyem kullanışlı olan puset tarzı arabaları seçerseniz sizin içinde kullanması daha pratik ve rahat olacaktır:)

Bebek olarak kalmak varmış şu dünyada :D:D

Çok şirin bunlar ya :)) Ben pek anlamam ama sanki bana göre arka arka olan değilde yan yana olan daha ideal gibi geliyor :)

İki yeğenim var ALLAH bağışlarsa ve aralarında 1,5 yaş var. Onlardan biliyorum ki iki bebeğe bakmak çok zordur. Kaldı ki ikiz bebek eminim daha zordur. Ama şundan da eminim ki, annelik duygusu herşeyin üstesinden gelmeye yeter de artar bile... Annelikte bu olsa gerek ve bu yüzdendir ki annelik kutsaldır :)

ALLAH bebek bekleyen anne adaylarımıza ve özelliklede çoğul bebek bekleyen Melek'lerimize yardım etsin. Rab, herkesin bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Evlat isteyenlerede o duyguyu yaşatsın inş...

Geri