İkizler burcu 2011 Haziran yorumu

PaSikA

Yeni Üye
Üye
İkizler burcu 2011 Haziran yorumu
2011 haziran ikizler burcu haziran ayı ikizler burcu 2011 yorumu
2011 burçlar, 2011 ikizler burcu yorumu, 2011 haziran ayı ikizler burcu yorumu, burçlar, ikizler burcu 2011 yorumu, ikizler burcu yorumları, ikizler burcu özellikleri, haziran ayı ikizler burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler

İkizler burcu 2011 Haziran ayı yorumu melekler...

ikizler%20burcu-53.gif

Kimi zaman kafanız karışabilir. Aynı anda iki kişi arasında tercih yapmanız gerekebilir veya ister istemez karşılaştırmada bulunursunuz. O böyle davranıyor öbürü ise şöyle gibi. Benim tavsiyem ise kısa sürecek bu dönemin radikal kararlar açısından pek etkili olmadığıdır. Yani bu süreçte bir ciddi karar alsanız bile, sürecin bitiminde yanlış olduğunu fark edebilirsiniz. Kaldı ki Merkür gezegeni de geri harekette olacağından, mantık gücünüzü muhakkak devrede tutmalı, bu dönemi biraz olsun sıkıntılarınızdan kurtulacağınız değişik insanlar tanıyacağınız bir mola gibi düşünmenizdir.
Venüs gezegenin bu dönem içinde, geri harekette olan yönetici gezegeniniz Merkürle olan kavuşumu aşk hayatınızla ilgili konularda hayata yaklaşım tarzınız ve ilişki konusunda kültürel yaklaşımlardan entelektüel paylaşımlardan hoşlanacağınızı ve bu yönde hareket etmek adına aşk yaşamınızı gözden geçirmek isteyeceğinizi belirtiyor. Aslında bu gözden geçiriş bana göre dünyaya bakış açınız adına iki misli bir kuvvetle hareket edeceğinizdir. Çünkü gezegenlerin geri hareketleri, geçtiği yaşam alanına göre herşeyin yeniden gözden geçirilişidir. Kaldı ki Merkür sizi yöneten en önemli güç. Bu anlamda düşünürsek bana göre iyi değerlendirilmesi halinde gayet olumlu bir durum.
Geri hareketin bana göre tek zouğu, zaman konusunda insanların sabırsız oluşlarıdır. O nedenle bu tarihler arası sakin, temkinli olmak, mantıklı düşünmek sizin açınızdan faydalı olacaktır. 1 Temmuz tarihine kadar devam edecek, yetenekli olduğunuz konularda liderlik gücünüzü gösterebilmeniz açısından etkisi hissedilecek Mars gezegeninin Aslan burcu seyri ise, hedeflerinizi belirlemenizi ve bunlar doğrultusunda geri hareketten sonra temaslarda bulunmanızı sağlayabilecek bir güçtür. Çünkü Mars Aslan burcu pozisyonu, kararlılık, azim ve güven içinde, gayet mantıklı ve düzgün girişimlerde bulunmanız adına oldukça etkilidir.
Sizlere bu enerjiden başladığı gün yorumlarınızda söz etmiştim. Belirli bir yön duygusu ve sabit bir noktaya odaklanarak hareket etmeniz sağlayan ve aratıcı özelliklerinizi güçlü bir şekilde sunmanızı destekleyen bu etki altında, liderlik gücünüzü göstermeniz gayet mümkündür diye belirtmiş ve sorumluluk alma konusunda daha geri planda kalmanız, sürekli ilgiyi üzerinizde toplamaya çalışmanız bulamadığınızda gerilimli davranmanız, herşeyde kendinizi haklı görmeniz faydalı girişimlerin önünü tıkayabilir diye de eklemiştim. Bu enerjiyi geri hareketli Merkür etkisinde bile olsanız, içten içe hissedeceğinizi biliniz. O, ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanınızda olacaktır. Yeter ki siz etkisini bilin ve nerede işe yarayacaksa o alanda kendinize yakıt edinin.
Finansal konularda, 18 Haziran-12 Temmuz arasında devam edecek olan Venüs ve aynı günlerde başlayacak olan 21 Haziran-22 Temmuz Güneş gezegenlerinin Yengeç burcu seyirleri, başlangıç tarihleri nedeniyle, yönetici gezegeniniz Merkürün geri hareketinin bitmesine yakın ancak 26 Haziran sonrası hissetmeye başlayacağınız için, Temmuz ayında daha fazla yoğunluk kazanacak enerjilerdir. O yüzden bu ay içinde size olabilecek en önemli etkisi ay sonlarına doğru dışarıdan elde edilecek gelirlerde hassas düşünceler altında olacağınızdır.

Geri