Ilık su içerek zayıflamak istiyorum mümkün mü?

• Konbuyu başlatan Kardelengzen
  • Başlangıç tarihi
K

Kardelengzen

Forum Okuru
Ilık su içerek zayıflamak istiyorum mümkün mü?

Ilık su içmek zayıflatır mı melek kadınlar kulübü aç karnına ılık su içmek zayıflatırmı forum'da.​

Arkadaşlar ramazan girdi malum yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum sahurda ağır yememeye dikkat ediyorum. Ilık su içmek zayıflatır mı kızlar ben sahurda yemekten önce ılık su içmeye başladım da ne dersiniz hem de yemekten önce su içmek de önemliymiş. Hatta içine limon sıkıp içmek daha hızlı zayıflatır mı? Hem de sağlıklı olduğunu söylüyorlar.

Merhabalar
Ramazan ayı bereket ayı evet ama sahurdu iftardi yediklerimize dikkat etmek gerekiyor. Normalde gece yemek yemezken Ramazan ile birlikte sahur yapmaya başladık ama yediklerimiz sınırlı olmalı. Yaptığınız şey çok iyi. Yemekten önce limonlu su içmek hem sağlığa faydalı hem yemeği çok yemenizi engeller. Ilık su içerek dolaylı yoldan da zayıflamak mümkündür. Su içmek zaten çok faydalı iken ılık su içmek de özellikle aç karnına içilen ılık su metabolizmayı hızlandırır ödem oluşmasını engeller bu da dolaylı olarak kilo vermeye yardımcı olur. Ilık su içmek zayıflatır mı derseniz evet sağlıklı bir şekilde kilo vermeye yardımcı olur düzenli bir şekilde aç karnına ılık su içmeyi terk etmeyin.

Zayıflamak için dilerseniz aşağıdaki linki bıraktığın konuyu da inceleyebilirsiniz. Yine su ile ilgili zayıflama konusu olan "ayda iki buçuk kilo vermek için su için" adlı konumuz aşağıdaki linkte yer alıyor.

Geri