İlişkiden bir gün sonra adet oldum Hamile miyimdir

• Konbuyu başlatan Ndmsldmfmfmmf
  • Başlangıç tarihi
N

Ndmsldmfmfmmf

Forum Okuru
İlişkiden bir gün sonra adet oldum Hamile miyimdir
Hocam merhaba
Geçtiğimiz 28 şubat günü sürtünme ile bir ilişkiye girdik benim iççamaşırım vardı erkek arkadaşımda yoktu ama prezervatif kullandı ve dışarıya boşladı bir gün sonra yani 1 mart günü regli oldum düzenli bir şekilde daha sonra 7 mart günü tekrar sürtünme ile bir ilişki yaşadık bu kez bende hem çamaşır hem ped vardı erkek arkadaşım prezervatif kullandı ve dışarıya boşladı şimdi işe adet olmama 5 6 gün var ama dün damla damla kan geldi üstelik rengi açık pembeydi ama bu kan arttı pede de akıyor ama rengi adet kanı kadar koyu değil ve kokusu yok bu sabah tuvalete gittiğimde yine kan geldi ve kanda pıhtı vardı kanın rengi biraz daha koyulasmıştı ancak adet kanı rengi kadar koyu değildi bu pıhtı adet pıhtısı mıdır? Yoksa hamile olabilir miyim ? Ayrıca göğüslerimde şişlik var adet dönemimde normalde hiç göğüslerimin şiştiğini görmedim ama şuan şişlik var bunun sebebi nedir?

Hayatım ne güzel kafalar ya bunlar. Prezervatif kullandın ilişki yaşadın sonraki gün adet oldun vs vs senin hamile kalma ihtimalin yok. Ve adetinin sonunda ya da bitmeye yakın sende ped v arken sürtünme ile ilişki yaşadın hamilemiyim diye soruyorsun. El Cevap : Sıfır ihtimal ilkinde sonraki gün regl olmuşsun ikincisinde reglin hemen bitmiş sürtünme değil tam ilişki de olsa içine de boşalsa hamile kalamazsın. Adet döneminde göğüsler şişer hayatım. Sende hamile miyim diye boşuna evham yapıyorsun :) Dikkat et bundan sonra ama bu verilere göre hamile değilsin. Kanın rengi açık pembe ped kan vs geç bunları hamileliğin yok. Rahat ol.

Geri