Ilk cinsel ilişkiden sonra idrar yaparken yanma kanama nasıl ve ne zaman geçer

mikimagus

Üye
Üye
Ilk cinsel ilişkiden sonra idrar yaparken yanma kanama nasıl ve ne zaman geçer
merhabalar 3 kez cinsel ilişkiye girdim idrarım sürekli varmış gibi ama tuvalete gidince çok az idrar geliyor ve yaparken acıyo yanıyor ve kan geliyor bu nedir nasıl ve ne zaman geçer cevaplarsanız çok memnun olurum

Selamlar daha önce sorduğunuz sorudan size cevap vermiştim neden bir başlık daha açarak soru sorma ihtiyacı hissettiniz anlamadım. İlk ilikşide bulunan kişilerde bu durum olur on gün kadar devam eder daha sonra geçecektir. Lütfen yeni soru sormadan önceki sorunuz üzerinden sorularınız var ise bizlere ulaşın olur mu ?

Selamlar daha önce sorduğunuz sorudan size cevap vermiştim neden bir başlık daha açarak soru sorma ihtiyacı hissettiniz anlamadım. İlk ilikşide bulunan kişilerde bu durum olur on gün kadar devam eder daha sonra geçecektir. Lütfen yeni soru sormadan önceki sorunuz üzerinden sorularınız var ise bizlere ulaşın olur mu ?
kusuruma bakmayın daha şiddetli arttı bulgular ilk kez başıma geliyor bundan dolayı endişelendim galiba bir daha sordum tekrardan kusuruma bakmayın cevap verdiğiniz; tekrar açıkladığınız için çok teşekkür ederim

Geri