İlk gece vajinaya ilk girişte hissedilenler nedir yorumlarınızı bekliyorum

• Konbuyu başlatan Fiftty
  • Başlangıç tarihi
F

Fiftty

Forum Okuru
İlk gece vajinaya ilk girişte hissedilenler nedir yorumlarınızı bekliyorum

Vajinaya ilk girişte hissedilenler melek kadınlar kulübü vajinaya ilk girişte ağrı forumda.​

Selam kızlar size bir sorum olacak ama benim için çok önemli. Ben evleneli 1 ay oldu ve ilk gecem biraz zor oldu. Kızlık zarı esnek olduğundan mi bilmiyorum ama zor yırtılma oldu. Şunu söylemek istiyorum ki bir de vajinaya ilk girişte hissedilenler nedir sizce? Ben çok bişey hissetmedim ama yırtılma hemen olmadı yani.

Merhabalar
İlk cinsel deneyim yani gerdek gecesinde eşler arasında yasanilacaklar onların isteğine bazen de spontane gelişebilecek bir olgudur. Bazen erkek için de kız için de bu olgu zor ve terletici olabilir. Bazı kızlık zarları dediğiniz gibi esnek olabilir bu da biraz uğraş gerektirebilir. Vajinaya ilk girişte hissedilenler konusunda ise her kadın farklı hissedebilir bunu. Yorumlara baktığımızda kimisi çok acı verici kimisi zevkli kimisi sıcak hissettiğini söyler. İlk gecede olmasa da kanama birkaç birleşme sonrası gerçekleşir. Cinsel birlesmelerde önemli olan iki tarafın da hazzı önemlidir. Burada tek tarafın hazzı değil karşılıklı haz olması ilişkiyi daha verimli yapar.

Evet az önce sorduğunuz soruya binaen şimdi de "ilişki sonrası kanama neden olur" bu konu da ilginizi çekebilir diye paylaşmak istiyorum.

Geri