İlk hücresel Wi-Fi telefonu

M

Misafir

Forum Okuru
İlk hücresel Wi-Fi telefonu
Koreli üretici Samsung dünyanın kablosuz internet erişimi desteği sunan GSM tabanlı ilk telefonu tanıttı. P200 kodlu model GSM, GRPRS ve EDGE protokollerinin yanı sıra 'hot spot' olarak adlandırılan kablosuz internet erişimi sunan noktalarda da hizmet veriyor. Temel olarak e-posta okuma, internet sayfaları dolaşma için kullanılabilecek bu hizmet diğer yandan Skype ve benzeri uygulamaların yardımıyla cep telefonuyla bedava konuşma imkânı da sunabilecek. 1.3 megapiksel çözünürlüğünde kameraya sahip model 80 MB dahili belleğe ve müzikçalar desteğine sahip. Ürün öncelikli olarak İtalya'da pazarlanacak.

Ilk gece durmayan kanama hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın bebeğinin ilk görüntüleri Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın bebeğinin ilk görüntüleri
özcan denizin bebeği, özcan denizin oğlu, özcan deniz kiminle evli, özcan denizin oğlunun fotoğrafları ile ilgili bilgileri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz. Ünlü sanatçılarımızdan ve müzmin bekarlarınızdan biri olan Özcan Deniz geçtiğimiz...
Magazin 1
ilk haftalarda ikiz gebeliklerde beta hcg kac olur ilk haftalarda ikiz gebeliklerde beta hcg kac olur
mrb 4 haftalık hamileyim beta hcg 1662,61 çıktı ikiz gebelik olabilirmi
Soru-Cevap 3
İlk buluşmada neler yapılır ? İlk buluşmada neler yapılır ?
Arkadaşlar merhaba tekrar ben. Bahsettiğim kişiyle aramızda ilk buluşma gerçekleşti. Ancak biraz ben tutuk davrandım. Dayanamadım bu durumla ilgili yamiba.comdan fal baktırdım. Aren isimli falcı kahve falımdan yola çıkarak bu durumun geçici...
Tavsiye Al 6
Çukur 17. Bölüm fragmanı ilk sahne yayınlandı Çukur 17. Bölüm fragmanı ilk sahne yayınlandı
Çukur dizisi delilerine benim gibi aşıklarına güzel bir haberim var arkadaşlarım 17. bölüm Fragmanı yayınlandı. Biliyorsunuz 16. Bölümün Sonunda Sahil gemileri yakmış ve tüm uyarılara rağmen Çukur'da öleceğim demişti. Peki ne oldu tam son...
Reytingli Diziler 0
Ilk gece durmayan kanama Ilk gece durmayan kanama
3 saat boyunca kanamam durmadı şuan bi yanma acıma yok ama ara ara kan geliyor ilk gece bu kadar çok kan gelmesi normal mi ve de kayganlaştırıcı ile ilişkiye girsem daha mı rahat olurum lütfen yardım edin
Gebelikte beslenme 0