ilk okul ve orta okul ask hikayelerinizi paylasin:) tabi olduysa

ahueda

Aktif Üye
Üye
ilk okul ve orta okul ask hikayelerinizi paylasin:) tabi olduysa
siz yazin sonra ben yazarim :)

benim olduuuuu biri okuldan diildi o ama :D:D mahalledeydi bak hala aklımda ama çocuğun yüzünü hatırlamıyorm hahaha sanırım 4 e yeni geçmiştim o ara bu da bizim mahallede bi akrabasına gelmiş yatıya dışarda oynuyoz ediyoz devamlı kavga halindeyiz bunla :D:D eskiden dansa davet diye bi oyun vardı bilmeyenlere anlatim :) kızlar oturur erkekler gelir sırayla istedikleri kızı kaldırmaya çalışırdı istemeyince yada süründürmek için ayağımın altı otuz altı diyip yollarsın sonra çiftler eşleşince sona kalan iki kişi için elele tutuşurduk köprü yapardık alttan geçerkende sırtlarına vururduk hahaha neyse oynuyoz kızlı erkekli gene bunla hep kavga dövüşüz ama devamlı bana geliyo bende inat ettim ya hep geri yolluyom hahaha başka arkadaş geliyo bana bu olay çıkartıyo falan neyse kabul ettim bunu mecburen :D:D neysecime çiftler eşleştik tutuyo elimi bu ama nası sıkıyodu bide kızmıştı bana niye kabul etmiyosun diye sonradan arkadaşıma söylemiş meğer hoşlaşıyomuş benden e bende zaten ondan hoşlaşıyodum ama gitti öööle :D:D

öbürüde orta1 deydik biri takıldı peşime ikizdi bunlar iki erkek biri dolanıyo hep Allahım bende güya istemem pozundayım ama peşimde olmayınca çıldırıyorm niye ilgilenmez diye hahaha bunlada hep kavga ederdik bazen okula girerdim elinde kağıttan gül yapmış milletle onu gönderirdi falan :D:D tabi nooldu o kadar naz yapınca aşık uşandı peşimide bırakmıştı hahaha soora tesadüf lise 2 de aynı sınıfa düştük dedim melike nası bi akıl varmış sende bu çocuk için yakışıklı derdin bide hahaha

hahahahaha visnee onu bikere bende yapmistim
eve yürürken birlikte yürüyorduk hep
oglan türk degildi
neyse sonra ögrendimki beni seviyormus cikmak istiyormus
ögrendikten sonra hic bidaha eve kadar yürümedim hahahahahahah
suratimi astim hep oglana küstüm yani :) 3 gidiyorduk ilk okul

İlk okul 1. sınıftaydım. Bir gün ibrahim tatlıses ve mustafa topaloğlu memelkete konsere gelmişti. Tüm Aile konsere gittik. Sabah uyandım okula gittim müffetiş gelmişti. Beni kaldırdı ve ilk cumhur başkanımız kim diye sordu. Atatürk olduğunu biliyordum ama niyeyse geceden aklımda mustafa topalaoğlu kalmıştı. Bende mustafa topaloğlu demiştim. Tüm sınıf bana gülmüştü ben hem utanmıştım hemde saatlerce ağlamıştım .O günü hiç unutmuyorum.

Geri