İMZA ve AVATAR İSTEKLERİ BURAYA!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
msj tarafımdan silinmiştir

Son düzenleme:
ben daha öncede istemiştim tabii rica etmiştim şimdi tekrar istesem ışılışıl özel bi avatar mümkünmü rica etsem

sevgili mechul bende istiyorum ısmımın tukuaz ısıltılı ve hareketlı olmasını ıstıyorum mumkunse cok sevınırım kolay gelsın tesekkurler :)

mrb ben imzamı yaptım ama yorum yaptığım zaman eklenmıyor ve yazı rengim değişmiyor ne yapmam gerekır yenı üyeyim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. bu arada süper bir site gezinmekten acayip keyif alıyorum ellerinize sağlık tşk.

canım onu adminlerimr bir sor onlar ayarlayabilir:)

ben şimdi yeniyim diye bana yokmu ama misafirim ozaman lütfen böyle ışıl ışıl göz alıcı bişey olsun hareketli biliyorum beni kırmazsınız lütfen ama

tamam canım en kısa zamanda hazır avatarın:)

ben yeni katıldım ve imza yapamıyorum ama sen yaparsın değil mi? emma roberts ın resminin üzerine parlayan yazılarla 'yok böyle bi güzellik' yazarsan çok sevinirim şimdiden teşekkürler

canım mesaj sayının 20 veya üzeri olması gerekiyor:)

sevgili mechul bende istiyorum ısmımın tukuaz ısıltılı ve hareketlı olmasını ıstıyorum mumkunse cok sevınırım kolay gelsın tesekkurler :)

Tabi ki canım en kısa zamanda hazır olacaktır:)

slmmm bişeler sormak istiodm :D şimcik ben imza ekleyemyrm eklesemde hareketli olanlar kaydedince hareketsizleşio:D artı boyutları kücülüo:D artı yüklcm imzaların ebatı cok büyük dio kabul etmio:D artııı yazı stilim falan kaydolmyor her yazısımda ayarlıorm kendim:D bi melek bana site ismi werdi ama ordanda pek beceremedim kendimi saf gibi hisstemeye başladım:shootout:yardım edermisin:D

Selam Meçhul...
Bana da güzel bir avatar ve imza yapabilir misin?...Avatarımda ismim yazsın ...Yukarıdan aşağıya...Hadi görem seniiii ....SEÇİMİ SANA BIRAKTIM...:D
Siteye ilk geldiğimde de sen yapmıştın hatırladın mı hahaha Yanıp yanıp sönüyodu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri