İncir kürü ile hamile kalabilmiş olur muyum?

S

Sevdetaner

Forum Okuru
İncir kürü ile hamile kalabilmiş olur muyum?

İncir kürü ile hamile kalanların yorumları melek kadınlar kulübü incir kürü yapıp hamile kalanlar forumda.​

Arkadaşlar 2 ay önce incir kürü uyguladım kendime ve şu an adetim 1 gün gecikti acaba hamile olma ihtimalim var mı? İncir kürü ile çok fazla hamile kalan varmış ben de deneyeyim dedim. Eğer incir kürü sayesinde hamile kaldıysam dünyalar benim olur. 1 gün adetim gecikmiş acaba test yapsam mı? Yoksa bekleyeyim mı bir iki gün daha? Benim gibi incir kürü ile hamile kalanlar var mı?

Merhabalar
İncir kuru evet dediğiniz gibi birçok aileye bebek sahibi yapmıştır vesile olmuştur en azından tabii ki Allah dilemezse hiç bir şey olmaz sadece Allah vesile kılmıştır. Eğer daha önceden adetleriniz hiç gece kim diyorsa 1 gün sonra bir test yapın bakalım ne olacak. Belirtiler yaşıyor musunuz gerçi çok erken ama şu an tek belirti adet gecikmesi olabilir onun dışında elirtiler da ileriki haftalarda oluşabilir o yüzden o belirtilere çok fazla takılmamak da gerekir. Siz bence 1 ya da 2 gün sonra bir test yapalım umarım Allah gönlünüze göre verir. İncir kürü ile hamile kalanlar buraya da yorum yaparlarsa merak eden arkadaşlar için iyi olur.

Dilerseniz incir kürü ile ilgili aşağıdaki yazıyı okuyabilir yorumlara katılabilirsiniz. "İncir kuru kullananlar kullanıpta faydasını gören var mı"

Geri