İncir Kürü Nasıl Ulgulanır ?

Editör

Administrator
İncir Kürü Nasıl Ulgulanır ?
?ncir Kürü Nas?l Haz?rlan?r Nas?l Yap?l?r ?

Bu husuta Profesör Doktor ?brahim SARAÇO?LU'nun bir kürünü sizlere anlatmak istiyoram arkada?lar?m. Yumurtlama say?s?n? artt?rmak için kullan?l?yor bu kür.
incir%20kuru-377.jpg
Prof. Dr. ?brahim Saraço?lu yumurta say?s?n? artt?rmak için Kuru ?ncir Kürü aç?klad?. Hamile kalmak için yumurta say?s? nas?l artt?rabilir. Bayanlarda yumurta say?s?n? artt?rabilmek için do?al incir kürü tedavisi nas?l yap?l?r ve faydalar? nelerdir aç?klan?yor.
KURU ?NC?R KÜRÜ YAPILI?I:8-9 adet kuru inciri so?uk su ile iyice y?kad?ktan sonra yar?m litre suda 8-9 dakika kaynat?n. Il?d?ktan sonra elde edilen suyun yar?s?n? sabah kahvalt?s?ndan sonra, di?er yar?s?n? ö?le yeme?inden önce için.
HAZIRLANI?I:
Her gün taze olarak haz?rlanmal?d?r. Kolayl?k olsun diye fazla miktarda haz?rlayamay?n.
UYGULANI?I:
Bu kür 20-25 gün uygulanmal?d?r.
Bu kürü uygulamadan önce etkisini art?rmak için yumurta büyüklü?ünde kuru so?an? ince ince k?y?p üzerine 2-3 çay ka???? sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin.

ben bu kürü uygulamadım ama kuru incirinde yumurta sayısını artırdığını biliyorum bu yüzden bol bol kuru incir ceviz yiyorum ama ileriki günlerde bu kürüde deneyebilirim :)

Geri