İngilizce alt yazılı dizi izleyerek İngilizcem gelişir mi?

• Konbuyu başlatan Englishman
  • Başlangıç tarihi
E

Englishman

Forum Okuru
İngilizce alt yazılı dizi izleyerek İngilizcem gelişir mi?

İngilizce alt yazılı dizi izle melek kadınlar kulübü ingilizce alt yazılı dizi izle forum'da.​

Arkadaşlar liseden biraz ingilizce alt yapım var şimdi düşük seviyeli ingilizce alt yazılı dizi var mı önerebileceğiniz? İngilizcemi geliştirmek istiyorum. İngilizce alt yazılı dizi izlersem İngilizcem gelişir mi arkadaşlar önerilere açığım. İlgilizce alt yazılı dizi izleyip ingilizcemiz gelişir mi?

Merhabalar
İngilizce seviyenizi bilmiyorum ama bana kalırsa ingilizce alt yazılı dizi yerine ingilizce anlatımı olan film ya da dizi izleyin. Alt yazili dizileri seviyeniz çok düşük ise tercih edin orta seviyelerde iseniz daha ilerletmek için altyazisiz ingilizce tercih edin diziyi. Ama basit dizilerden başlayın. Hatta ben size çizgi filmleri önerebilirim. Netten aradığınızda bir sürü ingilizce alt yazılı dizi çıkıyor onlardan kendinize uygun olanını izleyebilirsiniz. Artık nette her şey var yeter ki insan istesin. Google dan ingilizce alt yazılı dizi izleme siteleri diye girdiğinizde ingilizce alt yazılı ya da orijinal ingilizce dizi filmler cikacaktir. Netflix uygulaması varsa oradan da dil seçenekleri mevcut dizi ve filmlerin.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "ingilizce atasözleri" yazımızı inceleyebilirsiniz. İngilizceye merak saldıysanız bence ingilizce ile alakalı her şeye bakabilirsiniz. İngilizce öğrenmek daha fazla kelime bilmekten de geçer.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri