1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

inilti duymak

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Baska bir yerde bir kimsenin inleyerek yattigini görmeniz, sizden yardim isteyecek akraba veya dostlarinizin bugün,yarin kapinizi çalacaklarina isarettir. Kendiniz inliyorsaniz, bilmeden bir kimseye iyilikte bulundugunuzun isareti-dir.

inilti duymak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgiyi Duymak

Sevgiyi Duymak

SEVGİYİ DUYMAK "Bebeğimi görebilir miyim?" dedi yeni anne. Kucağına yumuşak bir bohça verildi. Mutlu anne, bebeğinin minik yüzünü görmek için kundağını açtı ve şaşkınlıktan adeta nutku tutuldu! Anne ve bebeğini seyreden doktor hızla arkasını döndü ve camdan bakmaya başladı. Bebeğin kulakları yoktu... Muayenelerde, bebeğin duyma yetisinin etkilenmediği, sadece görünüşü bozan...
  2. güven duymak

güven duymak

Kişinin korktuğu şeylerden kurtulacağı anlamına gelir.
  3. Adı duymak

Adı duymak

Rüyada adınızı duymak veya adınızla çağrılmak, sizi sevindirecek güzel bir haberin müjdecisidir. Tanıdıklar arasında daha çok sevilip sayılmaya yorumlanır. Rüyada adınızı duymak veya adınızla çağrılmak, sizi sevindirecek güzel bir haberin müjdecisidir. Tanıdıklar arasında daha çok sevilip sayılmaya yorumlanır.
  4. Emre Aydın - Duymak İstiyorum

Emre Aydın - Duymak İstiyorum

elvan günaydın acıyı görmek mi istiyorsun şarkı sözü elvan günaydın acıyı görmek mi istiyorsun sözleri Renksiz hayaller dolu dökülen gözyaşlarım ezikliği kalbimde yaşanmış tüm aşkların tüm acı anıları bana bırakıp gitme beni bana ver artık peşinden sürükleme duymak istiyorum duymak istiyorum kalbimde ruhunu duymak istiyorum görmek istiyorum görmek istiyorum gözümde gözünü görmek istiyorum...

Sayfayı Paylaş