İnstagram da yeni trend emoji göz ve dudak dövmeleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İnstagram da yeni trend emoji göz ve dudak dövmeleri
instagram resimleri, instagram trendleri, instagram da en son trendler ile sizlerleyiz.

Son yıllar da sosyal paylaşım ağların da resim paylaşmak sizin de bildiğiniz üzere oldukça trend oldu...

Özellikle selfie resimleri çekip üzerine emojiler yerleştirmek de son trendler arasın da yer alıyor.

İnstagramın yeni trendi t-rex eller pozu bir dönem birçok kişi tarafından benimsenerek özellikle ünlüler arasın da çok popüler olmuştu.

Şimdiler de ise göz ve dudaklere emojilerden oluşan dövmeler yapılarak instagram da paylaşmak yeni trendler arasın da...

Şimdiden birçok kişi bu yeni trendi çok sevdi ve göz ve dudağa emoji resimlerden oluşan ve dövme görünümlü resimleri paylaşarak instagram da beğeni kazanıyor.

Sizler için bu konumuz da en son instagram trendi göz ve dudak emoji dövme resimlerini paylaşıyoruz.

1613dc4e683bb6758cdf591a74492c38.JPG
1478858458_534_Instagram’ın-2017-Trendi-Minik-Göz-ve-Dudak-Emoji-Dövmeleri.JPG
dövme.JPG
Isabella_2_(1).JPG
lips-tats-other-1478544260.JPG

intagramda karşıma çıkmıştı bu emoji dövmeler gerçekten trendler arasında diyebilirim hatta benim arkadaş listemden bazılarıda göz ve dudaklarına bu emoji dövmelerden yaparak instagrama atıyorlar ben hiç denemedim ama denemiyeceğim anlamına gelmiyor:)

Oldum olası emojileri çok severim. Evimde küçük emoji yastığım bile var. Dövme emojiyi bende ilk defa instagramda gördüm . Çok beğendim genç kızlar arasında baya tercih ediliyor . Belki bende deneyebilirim .Bu eğlenceli paylaşım için teşekkürler adminim

Geri