İnternetten ayakkabı sipariş ettim gelmedi neden olabilir?

Z

Znyperdl

Forum Okuru
İnternetten ayakkabı sipariş ettim gelmedi neden olabilir?

İnternetten sipariş verdim ürün gelmedi ne yapmalıyım melek kadınlar kulübü internetten sipariş verdiğim ürün gelmedi forumda.​

Kızlar instagramdan bir ayakkabı sipariş ettim 7 gün oldu hala gelmedi neden olabilir. Sayfaya yazıyorum ama görmüyorlar. İnternetten sipariş verdim ürün gelmedi ne yapmalıyım sizce? Ya bunlar parayı da peşin aldı ama ayakkabı güme mi gitti nedir endişelenmeye başladım doğrusu.

Merhabalar
Maalesef son zamanlarda böyle üçkağıtçılar türemiş durumda özellikle Instagram'da güvenmediğini sayfalara girmeyin bile özellikle Instagram'da böyle sıkıntılar çıkabilmekte bir yakınıma da telefon almıştı ınstagram'dan ve kutunun içinden patlıcan çıkmış gülermisin ağlarmısın durumu gerçekten insanlarla oyun oynuyorlar. Yani 7 gün çok uzun bir süre normalde 3-4 gün en fazla 5 gün içerisinde kargolar elinize ulaşmış olması lazım sayfa yazdığınızda cevap ver memelerini sahte bir hesap sahte bir şirket olduğunu gösteriyor gibi düşünüyorum.

Burada yapmanız gereken yapabileceğiniz bir şey ödeme yaptığınız bankaya şikayet dilekçesi yazabilirsiniz bankayı arayarak iptal olabiliyorsa paranızı geri iade alabiliyorsanız o şekilde bir durum söz konusu olabilir bunun dışında eğer paranızı alamazsanız zaten üzerine bir bardak su için derim. Ben özellikle internetten alışveriş yapacağım zaman güvenmedim sayfalara girmem bile özellikle birkaç tane sayfa var buralardan alışveriş yaparım. Artık Trendyol Hepsiburada GittiGidiyor gibi sitelerde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz kolayca ınstagram'daki çoğu sayfaya itibar etmemenizi rica ediyorum. "İnternette alışveriş yapmanın yararları" nelerdir başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vallahi iyi cesaret instagramdan sipariş vermek mantıklı gelmiyor bana. N11 olabilir dolap gardrops alışveriş merkezlerinin internet siteleri ne bileyim trendyol vs de olabilir ama instagramdan bedava verseler almamak lazım kandırmaya çok müsait bir platform.

Geri