İnternetten sipariş verdim ürün gelmedi ne yapmalıyım

M

Mağdure>>>>

Forum Okuru
İnternetten sipariş verdim ürün gelmedi ne yapmalıyım
İnternetten sipariş verdim ürün gelmedi ne yapmalıyım nereye başvurmalıyım

Merhaba

İnternet alışveriş sitesinden yaklaşık 3 hafta önce bir Ketıl sipariş ettim. Ama 3 hafta geçmesine rağmen halen siparişim gelmedi. Ne yapabilirim nereye başvurabilirim internetten verdiğim sipariş gelmediği için resmi bir makamlara mı başvurmalıyım . Yoksa daha önce yapmam gereken şeyler var mı nereyi aramalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Selam

Öncelikle size demek istediğim şey şuher önüne gelen internet sitesinden kesinlikle alışveriş yapmayın. Bilinen rüştünü ispat etmiş alışveriş sitelerinden alışveriş yapmanızı öneririm. Anladığım kadarıyla sizde bunlardan bir tanesi üzerinden bir sipariş verdiğiniz ve 3 haftadır gelmedi.

Öncelikle sipariş verdiğiniz sitedeki mağazanın telefonlarına ulaşılmıyor. Mağaza yetkililerini arayın siparişinizin gelmediğini söyleyin sipariş kodunuzu verin . Kontrol ettirin . Telefon numaralarını bulamıyorsanız alışveriş yaptığınız sitenin online danışma bölümünden yazarak bu durumu anlatın ve mağazanın telefon numarasını isteyin. Eğer sorununuzu mağaza ile çözemiyorsanız, internet sitesinin yine aynı online danışma hattına yazarak çözebilirsiniz. Bununla da halen çözemedi iseniz yani internet üzerinden sipariş verip ne paranızı ve sipariş ettiğiniz malı alamıyorsanız en son çare savcılığa suç duyurusunda bulmaktır.

Geri