İri dalgalı saç modelleri olarak nasıl yapabilirim?

A

Angelina Jolie

Forum Okuru
İri dalgalı saç modelleri olarak nasıl yapabilirim?

İri dalgalı saç modelleri melek kadınlar kulübü iri dalgalı saç nasıl yapılır forum'da.​

Kızlar benim saçlarım çok ama çok ince telli düz bir saç. Bunu iri dalgalı yapmam için ne yapmalıyım. Masa yapıyorum akşama düzeliyor. Uzun süre kullanmak istiyorum iri dalgalı saç modellerinden hangisi yakışır ayrıca bana ve nasıl kalıcı yapabilirim?

Merhabalar
Bazen insan kendinde değişiklik yapmak istiyor değil mi ne kadar iyi geliyor bu değişim insana. Dünyaya yeniden gelmek gibi bir şey. Saçları insanın düz ve ince telli olunca da dalgalı saçlara özeniyor yani burası da bir gerçek. Dalgalı saçlar bir de her yaşa yakisiyor sanki yaa bazı modeller vardır hani her yaşa yakismaz. Ama dalgalı saçlar öyle değil bir hava katıyor kullanan kişiye. Saçlarımı nasıl dalgalı yaparım diye soracak olursan? Perma ile yapabilirsiniz bunu ama o da hem saçları yipratabilir hem de doğal durmayabilir.

Yine siz saç maşası ile ya da bigudi ile saçlarınızı şekillendirmeye devam edebilirsiniz dilerseniz. Aşağıdaki linkten dilerseniz "saç maşası ile doğal iri dalga nasıl yapılır"

Geri