iş arayanlar, başvuruda bulunanlar DİKKAT!!!!!!!

MeLOo

Daimi Üye
Üye
iş arayanlar, başvuruda bulunanlar DİKKAT!!!!!!!
merhaba melekler uzun zamandır iş arıyorum ve size başımdan geçen bir olayı anlatıcam şimdiye kadar heryere yolluyodum cv internette artık iyice arar oldum. neyse konuya gelelim :)

bayram zamanı bir yerden aradılar beni ben sekreter için başvurmuştum ama emlak mezunuyum normalde inşaat firmasıymış satışla ilgilenmezmisniz demişlerdi bende hayır ilgilenmiyorum dediğimde peki biz sonra döneriz diyip kapamışlardı. Birgün sonra yeniden aradılar aynı yerden arife gününden birgün önceydi pazar günü yani çalışıyoruz biz bayram öncesi diye demişti bende saç baş dağınık yorgunluk da olunca o gün gelemem demiştim hahaha birde kafam karışık falan diyince ben telaşeden dolayı demiştim o neden şirketle ilgili mi bişey var demişti yoo demiştim bende neyse o gün gelemem diyince peki sonra arıcaz diyip kapadılar. 3-4 gün önce yeniden arandım adam eski çalıştığım yerden neden çıktığımı sordu falan ve adımızı duymuşsunuzdur sanırım demişti bende hayır dedim adını söyledi ısrarla neyse randevu verdi kapadım. sonra kardeşime dedim o da aynı yerden önceden onun da arandığını söyledi adamın 6 aydır bakamadm demesinden şüphelenip internette araştırınca tacizden 6 aydır hapiste olduğunu görmüş. adam boşuna ısrarla adını söylememiş yani hemen geri aradım netten araştırdım gelmemeye karar verdim dedim adam sadece peki melike hanım dedi ve kapadı. Ondan beri de başvurcağım yerleri ya netten araştırıyorum yada önce telefonda arayıp konuşuyorum. Çoğu zaman iş olsun yeterki diyip başvuruyoruz ama ne çıkıcağını bilmiyoruz. bu yaşadığım da aklınızda bulunsun istedim :)

Geçmiş olsun canım Allah böylelerine fırsat vermesin. Çok iyi bi paylaşım olmus canım dikkat edilmesi gereken bi konu.

Geri