İsimsiz kahramanım, aşkım

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İsimsiz kahramanım, aşkım

Şehit eşinin Türk bayrağına sarılı tabutuna sarılarak, �İsimsiz kahramanım, aşkım benim. Yiğidim benim. Senin canına kıyanlara lanet olsun. Yeter artık Kaşifler ölmesin'' diye ağıt yaktı.

3958.jpg
BİTLİS'in Çeltikli Mevkii'nde operasyona giderken mayına basarak şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Kaşif Arslan, memleketi Samsun'un Havza İlçesi'nde 5 bin kişinin katıldığı törenle toprağa verildi. Hale Arslan, şehit eşinin bayrağa sarılı tabutuna sarılarak, �İsimsiz kahramanım, aşkım benim. Senin canına kıyanlara lanet olsun'' diyerek feryat etti. Törende İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu'nun başsağlığı telgrafı kalabalık tarafından yuhalandı.
Jandarma Uzman Çavuş 31 yaşındaki Kaşif Arslan, geçen cumartesi günü Bitlis'e 20 kilometre uzaklıktaki Çeltikli Mevkii'nde operasyona giderken, PKK'lı teröristlerce daha önceden döşenen mayının patlaması sonucu şehit oldu. Şehidin cenazesi, bugün sabah saatlerinde Havza Devlet Hastanesi Morgu'ndan alınarak önce, 19 Mayıs Mahallesi'ndeki ailesinin oturduğu evin önüne getirildi. Burada şehit Kaşif Arslan'ın eşi 30 yaşındaki Hale Arslan, annesi Muazzez, babası Selim Arslan ile kardeşleri ve yakınları, ağıtlar yaktı, fenalık geçirdi. 1.5 yaşındaki çocuğu Efe Arslan'ı kucağına alan Hale Arslan, �Kaşif'im, işte bir kahraman daha yetişiyor'' diyerek ağladı.
Daha sonra minik Efe'yi bir yakınına veren Hale Arslan, şehit eşinin Türk bayrağına sarılı tabutuna sarılarak, �İsimsiz kahramanım, aşkım benim. Yiğidim benim. Senin canına kıyanlara lanet olsun. Yeter artık Kaşifler ölmesin'' diye ağıt yaktı. Hale Arslan'ın feryatları, diğer yakınlarının da yüreklerini dağladı. Gözyaşlarına boğulan Muazzez ve Selim Arslan çifti ise yakınlarınca teselli edilmeye çalışıldı.
Şehit Arslan'ın naaşı daha sonra Havza Mehmetçik Meydanı'na, terör örgütü aleyhine sloganlar atılarak getirildi. Cenaze aracı Türk bayrağı ile donatılan cadde ve sokaklardan geçerken, yaklaşık 5 bin kişi, "Apo'ya idam", "Kahrolsun PKK", "Şehitler ölmez, vatan bölünmez'' sloganları attı.

Geri