İşte Meleklerim Değişik Ve de İlgiç Tasarımlar....

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
İşte Meleklerim Değişik Ve de İlgiç Tasarımlar....
İlginç Tasarımlar
İlginç Tasarım Resimleri

Bu resimlere baktıktan sonra insanoğlu çok icatçı ve değişimi seven ama bazende boş şeylere kafasını yoran olarak yorumluyorum kendimce Yani biraz daha akılcı şeylere kafasını yorsa insanlar daha büyük icatlar çıkacağına eminim ben.....İşte bana ilginç geldi bir o kadarda iyi fikirler de var yani.....

Tuvaletini yapan köpek şeklinde tasarlanan bu garip lamba, bir grup İngiliz tasarımcının fikri. Bu tasarımı yapanların dünyası nasıl bir dünyadır acaba; merak etmiyor değiliz.

kopek-lamba-1cf.jpg

Zayıf ve farklı görünmenin eğlenceli yolu. Başarılı, keyifli bir tasarım.

tisort-ab.jpg

Fluidity adı verilen bu tasarım sayesinde, yıkadığınız tabaklardan süzülen suyu değerlendirip bitki yetiştirebiliyorsunuz.

bulasiklik-243.jpg

Suyun içindeki su aygırından esinlenilerek yapılan bu masa Mark Stoddart’ ın tasarımı. El yapımı bu masadan sadece bir adet üretilmiş.

su aygiri sehpa-255.jpg

Boş şeffaf çerçeveye sahip bu gözlüğün içine istediğiniz renk mürekkep doldurup, istediğiniz renk gözlüğe sahip olabiliyorsunuz. Kırılırsa sıkıntı olur ama şirin bir tasarım. Luis Porem’ in fikri.

gozluk-1af.jpg

İşte bir ilginç tasarım daha kibrit kurabiyeler..:)

kurabiye-178.jpg

Bahçeniz ve akıllı bir köpeğiniz varsa bu tasarım işinize yarayabilir. Köpeğiniz istediği zaman taze su içebilirken, siz de tasarruf ediyorsunuz.

kopek-138.jpg

Dağınık durduğundan dolayı günlük yaşamda sıkıntı yaratan kulaklıkları, bu tasarım ile düzgünce taşıyabiliyorsunuz. Kulak şeklindeki bu alet, kulaklık ile sürekli haşır neşir olanların işine yarayabilir.

kulaklik-154.jpg

Sıkıcı, klasik çivilere sempatiklik katan bu tasarım Masaharu Ono’ nun fikri. Çivi kullanılması gereken göz önündeki yerler için dekoratif bir çözüm olabilir.

civi-3ab.jpg

Katlı evlerde yaşayan hasta, şişman veya üşengeç köpekler için tasarlanan bu pratik asansör büyük ilgi görmüş. Kurulumu basit olan sistemin bedeli 6500 dolar.

kopek1-3d3.jpg

şimdilik bu kadar ama ilginç tasarımlara devam edeceğim ....:)

Geri