İtalyanların Fiziksel Özellikleri nelerdir

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
İtalyanların Fiziksel Özellikleri nelerdir
Selam arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim ve sizlerden bilgi alıp merakımı gidermek istedim acaba İtalyanların Fiziksel Özellikleri nelerdir biliyorsanız yazın lütfen

İTALYANLAR AÇIK KAHVERENGİ YA DA AÇIK KUMRAL SAÇLI ELA YA DA KAHVERENGİ GÖZLÜ BUĞDAY TENLİ OLURLAR

İtalya birçok farklı bölge ve vilayetten oluşuyor her birinin kendi lehçesi, kültürü ve tarihi vardır. Tarihçesi nedeni ile genetik özellikleri çeşitlidir. Aile, kavramı İtalya da çok önemli dir. Aileleri birbirine bağlayan bağlar inkar edilemeyecek kadar güçlüdür. İtalya daki her şey, çalışma ve randevular da dahil olmak üzere kendi zaman çizelgelerinde gerçekleşir. İtalyanlar kahvaltıya büyük önem gösterir. Otantik bir İtalyan kahvaltısı genellikle bir cornetto (bir kruvasana benzer) ve bir cappuccino içerir. İtalyanlar makarnaya bayılır. Çok sıcak kanlıdırlar. İtalyanlar yüksek kaliteli kumaşlar giymeyi sever. Bireycilik de İtalya da değerlidir ve erkekler parlak renkler giymekten korkmazlar. İtalyanlar operayı da çok seviyor. İtalyanlar zengin kültürlerinden geçmişlerinden gurur duyuyorlar. Yaratıcı, özgür düşünen, akıllı, samimi hayattan zevk almasını bilen insanlardır.

Benzer Diğer Konularımız !

K
Cevaplar
1
Görüntüleme
5K
anomin
A
K
Cevaplar
4
Görüntüleme