itirar etmek istiyorum

müzik

Yeni Üye
Üye
itirar etmek istiyorum
salam.ben etiraf ediyorum ki,sik-sik ashik oluyorum.her defasinda istiyorumki,sonu mutlu bitsin,sonuna kadar yurusun,amma olmuyor.shimdi,konshumuzda 1chochuk var ben onu seviyorum,ama bilmiyorum o beni seviyor ya yok,yine ashik olmakdan korkuyorum...shimdi bu cocuk,her beni gordugunde bana gulumsuyor,2 gun once ben halamin torununu disharida gezdirirken oda ordaydi,beni gordugunde,bana suallar sordu:dogum yilimi,ishledigimi,hangi universitetede okudugumu,bende ondan bana sordugu suallarin aynisini sordum.ama dun sinif arkadashimdan ogrendimki,o okuldayken birini seviyordu.bilmek isterdim,bu chochuk beni seviyor ya yok?bana dediki,okuldayken seni 3 kiz arkadawinla gedip-geliyordun,bende ona dedimki,seni hatirlamiyorum.sonra onun kimin oglu oldugunu hatirladim.boyumun kucuk oldugunu soyledi,bende onun guya boyunun boyuk oldugunu soyledim,guldu.bana yardimci olun.kendini bana ashik etdi.aslinda sevmezdim.

Aşık olmak güzeldir,güzeldir de canım biz sana nasıl yardım edicez?Sadece bir gülümsemeyle senden hoşlandığını anlayamassın..Ancak zamanla ,gerek kendi itirafıyla gerekse hal ve hareketlerinden senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsin..

biliyorum.ama oyle davraniyorki,adami kendine ashik ediyor...shimdi,beni gordu selam verdi,iyi akshamlar soyledi...onu gorende kendimden gechiyorum...yazmaginiz bile adama mutluluq verir

Geri