Jako Papağanım Paşa İle Tanışın Kızlar:)

Bakalım şekerim sadece Allah bir mani vermezsse eğer müjdemi ilk burdan vereyim dedim.Mersin ve alanyaya geliyoruzSeni ve sılamı görmeye geliyorum..Ne olur Allam bu sefer bir şey çıkmasın.Demin öğle yemeğinde hacı söyledi.Yine erken davrandım geleceğimizi söylemek için umarım bir aksilik çıkmaz. o paşa üstüme atlarsa hacı onda bir tüy bırakmaz mawişim biz çaktırmadan paşayla cilveleşirik h

Her zaman söylediğim gibi başımızın üstünde yeriniz var inşallah bu sefer aksilik çıkmaz çok özledim seni bitanem geleceğiniz günü sabırsızlıkla şimdiden bekliyorum

Mawişim bu sefer gelecem bacım inşallah.Bayramdan bir kaç gün önce diye söyledi.Bayramda burda olmam lazım eltim Aydından gelecek .İnşallah hacı fikrini değişmez .Gerçi bana teklif eden o oldu.Mawi sıla diye diye kafamı yedin diyorBak eğer götürmessen............................ bip dedimbaşın var olsun mawişim çok özledim seni,dertleşmeyi.Rabbim bizleri kavuştursun inşallah

mawim ciddi ciddi düşünmeye başladık hele burdan goncayla yazışmalarınızı gördükçe içim kıpır kıpır oldu ama ben astım hastasıyım ya acaba etkiler mi diye düşünüyoruz bu konuda sorularımızı cevaplandırırsak yakında paşaya kardeş gelecek

paşa napsın öyle bir güzelliğin karşısında dile geliyor yakında sana aşkım aşkım demeye başlar mawim

Beyazım tc desem beyza anlar ne demek istediğimi aslında Alanyadan hep birlikte gelin ne güzel olur valla hatta süper olur ben size çifter çifter çarşaflar açar hazırlarım odanızı

Sadece gelmek için dua ediyor sevgili hacının bir dediğini ikilemiyorum

Keşke üçümüz bir arada olsa nerde

Mawiş ben o tc yi anladım hemide nasıl anladım

Sen ilgini alakanı eksik etme hacıyla bu sefer Allahtan inşallah bir mani çıkmaz evt dediğin gibi süper olur bakarsın günün birinde oda olur yeter ki Allah can sağlığı huzur versin gönüller bir olsun

maaşallah tü tü tü 40 binkere maaşallah olsun valla süper bi hediye bu arada bu paşayı görünce aklıma bizimkiler dizisi geldi ordaki maşukda buna benziyordu pek bi dilliydi almanca bile konuşuyodu o

Kıskandım :hıh:
kıskanma kıss sende gel yamacıma benim yüreğimdeki sevgi hepiniciğinize yeterde artar bile
maaşallah tü tü tü 40 binkere maaşallah olsun valla süper bi hediye bu arada bu paşayı görünce aklıma bizimkiler dizisi geldi ordaki maşukda buna benziyordu pek bi dilliydi almanca bile konuşuyodu o

Saol teyzoşu Almanca bilmesekte başka bir dil öğretiriz biz ona