Kadife ipten bebek battaniye modelleri arıyorum?

Z

Zeynep lcn

Forum Okuru
Kadife ipten bebek battaniye modelleri arıyorum?

Kadife ipten bebek battaniye modelleri melek kadınlar kulübü kadife ipten bebek battaniyesi forum'da.​

Arkadaşlar site sakinleri ben evime katkı olsun diye bebek örgüleri işine başladım yavaştan. Oyuncak şapka bere patik battaniye filan bebek örgüleri yapıp satacağım bir de bir ipci ile anlaştım yapıp ona vereceğim o satacak. Kadife ipten bebek battaniye modelleri var mı değişik örnekler lazım bana?

images (17).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Ne kadar güzel evin butcesine katkıda bulunmak. Bebek örgüleri en sevdiğim örgü modelleri benim de. Kadife ipten yapılan çok fazla örgü modeli var Instagram Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde. Panduf ev patiği bebek örgüleri. Dilerseniz hem yapılışı olan hem de birkaç model sunmak isterim size. Kadife ipler biraz diğer iplere göre kalın olduğu için hemen de bitmektedir. Kadife ip hem yumuşak olduğu için de bebeğe oyun oynarken altına serebilir yumuşak ve konforlu bir şekilde oyun alanı oluşturabilirsiniz ona.

images (18).jpeg

images (19).jpeg

images (20).jpeg

Aşağıda tığ işi kadife ipten bebek battaniye modeli yapılışını paylaştım sizlerle. İzleyerek çok güzel ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Aşağıdaki linkten "örgü bebek battaniyesi örneği çok şirinler" hemen inceleyebilirsiniz çok şık ve şirinler.

Geri