Kadınca İtiraflar

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Kadınca İtiraflar
kadınca itiraflar
Kadınların kendilerine bile bazen zor itiraf ettiği gerçekler var... Neler olduğunu öğrenmek ister misiniz?

Hayır demeyi severiz!
• Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider.
• "Kolay kadın" imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere "hayır" deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır.
• Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları süzüp hepsinden kalça, bel, bacak, yüz ve kıyafet güzelliğini kendimizle kıyaslarız.

Ağlamak silahımızdır!
• İsteklerimiz reddedilirse bazen bunun için ağlamayı silah olarak kullanırız.
• Terk edildiğimizde veya reddedildiğimizde üzüntümüzü gidermek için sığınacak bir omuz ararız. Bu da genellikle eski sevgilimizdir.
• "Çok sarhoştum, bir şey hatırlamıyorum, aslında seni arkadaş, olarak görüyorum" sözlerini mutlaka kullanmışızdır. Amacımız karşımızdakinin gururunu kırmamaktır. Tabi bununla demek istediğimiz "kırılma ama seni beğenmiyorum veya senden hoşlanmıyorum".

Unuttuk deriz!
• Aslında her şeyi hatırlar ama sadece sorunlardan kaçmak için unutma yoluna gideriz.
• Gururumuz incindiğinde bunu düzeltecek ve her aradığımızda yanımıza gelecek bir erkek mutlaka vardır.
• Hepimiz bize zarar vereceğini bildiğimiz halde serseri bir erkeğe tutulup hayatımızı karartır, bizi gerçekten seven kişinin omzunda onun için ağlarız.

Unuttuk deriz!
• En heyecanlı filmlerde bile o kendisini filme kaptırmışken biz neden elimizi tutmadığını düşünmekten filmi kaçırırız.
• Daima rejim yaparız ama bunu sadece kilo verebildiğimiz zaman duyururuz.
• Sabahları eşimiz uyanmadan, saç, baş ve diğer gerekli hazırlıkları yapmış oluruz.

Hürriyet

Geri