Kadınlarda cinsel istek nasıl artar kızlar yardım

• Konbuyu başlatan İsimsizz00
  • Başlangıç tarihi
İ

İsimsizz00

Forum Okuru
Kadınlarda cinsel istek nasıl artar kızlar yardım

Kadınlarda cinsel isteği artırmanın yolları melek kadınlar kulübü kadınlarda cinsel isteksizlik nedenleri forum'da.​

Kızlar çok büyük bir problemimden bahsedeceğim sizlere ve çözüm isteyeceğim. Yardımcı olursanız sevinirim. Ben 3 yıllık evliyim ama cinsel isteksizlik var bende özellikle son 1 yıldır var. Neden olabilir acaba önceden de öyle aşırı istekli değildim ama son bir yıldır daha kötü oldum hiç istemez oldum. Eşim istediğinde bir külfet oluyor bana gitmek istemiyorum. Kadınlarda cinsel isteği artırmanın yolları nelerdir yardımcı olun lütfen.

Merhabalar
Cinsel isteksizlik durumu kadınlarda daha fazla görülen bir durumdur. Özellikle evli kadınlarda oluşan cinsel isteksizlik biyolojik ya da psikolojik nedenlere bağlanabilir. Cinsel isteksizlik durumu ciddi boyutlarda ise mutlaka bir doktora başvurun. Psikolojik de olabilir dediğim gibi. Hiç bir sorun yok sanırsınız ama altta yatan psikolojik bir neden bile cinsel isteksizlik durumu yaratabilir. Biyolojik ise eğer bazı hastalıklar da buna neden olabilir. Bazı kadınlar da cinsel isteksizlik olmasına rağmen bunu bir görev görerek sorumluluk sayarak birliktelik yaşamaya mecbur kalırlar istek ya da bir haz olmasa bile. Önemsiz gibi görünse de önemli bir sorundur bu. Eğer kadın haz almıyorsa vajinada hiç bir ıslanma olmaz sevişme sırasında ya da göğüs uçları uyarilmaz ya da orgazm yaşayamaz ise bu en vahim durumdur.

Hemen aşağıdaki konumuzu da bir inceleyin derim. Sizin için önemli bilgiler yer almaktadır. "Kadınlarda cinsel isteği arttırmanın yolları neler kızlar"

Geri