Kadınların İlgisini Çeken Erkekler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kadınların İlgisini Çeken Erkekler
Bu konu kadınların aradığı erkeklerin özellikleri hakkında genel bilgilere yer vermektedir.

Erkeklerin en merak ettiği sorulardan biri olan "Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır" sorusuna cevaben yapılan araştırmaların sizlere sonuçlarını paylaşıyoruz.

Bakalım biz bayanların ilgisini çeken ve erkeklerde olmasını istediğimiz özellikler nelermiş?

ask-2df.jpg

İYİ DİNLEYİCİ: Kızlar ilk olarak kendilerini iyi dinleyebilecek erkeklerden hoşlanırlar.Kızları sinirlenmeden ve eleştirmeden dinleyebilen ve anlayabilen erkekler herzaman bir adım öndedir.

DOĞAL: Dogallık kızlar için çok önemlidir kendilerini beğendirme çabasında olan ve bunun için şekilden şekile giren erkeklerden asla hoşlanmazlar.

OLGUN: Kişiden kişiye değişse de olgunluk öncelikli tercihleridir.Kendini beğenmiş, ukala ve ne dediğinin farkında olmayan erkekler herzaman kızlara itici gelmiştir

KOMİK: Artık klişe haline gelmiş fakat herzamn revaçta olan bir diğer özellik ise komikliktir.Kızlar kendilerini güldüren erkeklere bayılırlar çünkü komik olabilmenin zeka ile ilgili olduğunu düşürler.

MACERACI: Meraklı ve yaşamayı seven, hayatta risk almayı bilen özgür ruhlu insanlar herzamn etkileyici olmuşlardır.

DÜRÜST: Şu zamanda çok zor bulunan bir özellik olduğu için midir bilinmez ama dürüst insan doğruyu söylemekten çekinmeyen ve korkmayan insan kadınların herzaman göz bebeğidir.

Bu saydıklarımızın yanında Sadakat, Romantizm, Alçakgönüllülük.. gibi birçok özellik sayılabilir.Bunlar belli başlı özelliklerdir , fakat unutmamak lazım ki her insan her kadın farklı şeyler ister ve bekler.

Evet kesinlikle katılıyorum sana mavim birerkeğin kadının dikkatini çekmesi ilgi dürüst,güvenilir,sadakatli,espirili,doğal,yaşına göre davranan ve tabiki seninde dediğin gibi iyi bir dinleyici olmalıdır,kadınının ne istediğini bilmeli ve yeri geldiğinde onunla arkadaş gibi olmalıdır.Çok şey istedim sanırım ;)

kadınlar bunların biri olsa yelkenleri fora eder hepsinide istemez ama erkeklerin çoğu hepsini genellemiyorum bunları vermekten aciz..kadınlar ise hep verici:D:D

Geri