Kahverengi pembe akıntı gebelik belirtisi olabilir mi

Ceyda11

Yeni Üye
Üye
Kahverengi pembe akıntı gebelik belirtisi olabilir mi
Merhabalar ben dün bir konu açmak istemiştim ama 1 yıla yakındır doğum kontrol hapı kullanıyorum Aralık ayında kondom ile korunarak bir birlikteliğim oldu. Ocak 9da ise normal süresinde ve yoğunluğunda reglim gerçekleşti fakat şuan ayın 22sinden beri süren kahverengi, pembe değişen akıntım var hala devam ediyor bunun sebebi gebelikle alakalı olabilir mi yoksa problem farklı bişeyde midir bilemedim yardımcı olursanız sevinirim

Adet döngü nasıl hayatım en son ne zaman oldun bu ay ne zaman olacaksın bu bilgileri de verebilir misin çünkü tek başına bu akıntılar başka anlamlar da ifade ediyor olabilir

Bu arada Ceyda Karasu olarak bu konuyu bir kez daha başka bir başlıkla sormuşsunuz acaba bu belirttiğimiz üzerinize giriş mi yapamadınız dedim bir kez daha kayıt oldunuz Bu arada o konuyu kaldırdık

Adet döngü nasıl hayatım en son ne zaman oldun bu ay ne zaman olacaksın bu bilgileri de verebilir misin çünkü tek başına bu akıntılar başka anlamlar da ifade ediyor olabilir
Adet döngüm doğum kontrol hapı kullandığım için düzenli yani 28 haptan sonuncusunu içtiğim gün kesinlikle adet olurum. En son 9 ocakta adetim gerçekleşti bir sonraki ise 6 şubat olacak

Hayatım belirtmiş olduğun akıntıların başka nedeni olabilir iltihap kapmış olabilirsin ya da başka bir sıkıntı olabilir idrar yolları ile alakalı ama bunun hamilelik ile uzaktan yakından alakası yok ara vermiş olsaydın doğum kontrol hapına belki hamile kalma ihtimalin vardır diye düşünecektik ama hiç ara vermemişsin hamile kalacağını bu durumun hamilelik alakalı olduğunu kesinlikle düşünmüyorum akıntılar devam ederse lütfen bir doğum kontrol uzmanı ile görüş yine söylüyorum net olarak bu durumun hamilelik ile alakası yok

Geri