Kalorifer böceğinden nasıl kurtulabiliriz?

• Konbuyu başlatan kaloriferböceğişerafettin
  • Başlangıç tarihi
K

kaloriferböceğişerafettin

Forum Okuru
Kalorifer böceğinden nasıl kurtulabiliriz?

Kalorifer böceği nasıl yok edilir melek kadınlar kulubü kalorifer böcekleri neden olur forum'da.​

Arkadaşlar evimde felaket derecede kalorifer böceği var sanıyorum kalorifer böceği bunlar her yerden çıkıyorlar sinir bozucu biçimde. Her yerden çıkması sinir bozucu iğreniyorum resmen yaaa. Çocuklar da var evde korkuyorlar görünce. Nasıl kurtulabilirim ki geçici değil kesin bir yöntem söyleyin bana Allah rızası için yaa. Yoktu daha önceden bu kış görmeye başladık. Kalorifer böceği nasıl yok edilir?

Merhaba
Eve dadanan böcekler gerçekten can sıkıcı ben de yaşadım aynı sorunları. Kalorifer böceğinden hamam böceğine her şeyi gördük. Bunlardan kurtulmak için sakın basit yöntemlere aldanmayın. Kalorifer böceğinden nasıl kurtulurum? diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Çünkü gelmeye devam ediyorlar. Kesin çözüm evin her alanını ilaçlamak. Hatta ilaçlattırmak. Yani her türlü zorlu koşula dayanabildikleri için öyle kolay kolay gitmezler. Hatta kolay ve hızlı üredikleri için bir anda fazlasıyla bu böceklerden görebilirsiniz. Ben yakın zamanda internet satış sayfasından aldığım bir ilacı evimde uyguladım çok şükür şuan böceklerden eser yok. Uzun süre de gelmiyorlar ama alacağınız ilaç tarım bakanlığı onaylı olsun. İlaçlama yaparken önce kapı pencere aralıkları var oralara ilaçlama yapın. Boşluklar onların yuvaları olabilir. Ayrıca sakın öldürmeyin öldürdüğünüzde yumurtalarını olduğu yere bıraktığını biliyorum.

Arkadaşlar hamam böceği de iğrenç böceklerden biri ve eve dadandı mı başımızın belası oluyor. ''Evde hamam böceklerinden nasıl kurtulurum'' arkadaşlar hamam böceğinden müzdarip iseniz konuya linkten bakabilirsiniz.

Geri