Kalp kırılması benzemez hiç bir şeyee :|

bettt

Yeni Üye
Üye
Kalp kırılması benzemez hiç bir şeyee :|
kalp kırılması
Bugün işteyken ve okadar yogunken bir mesaj geldi..
'kardeş'ten öte gördüğüm insandandır o mesaj.
Biraz uzundu o kadar işim vardı ki okuyasım gelmedi. Sonra dedim kardeşin attı okumalısın. Başladım okumaya, mesajın yarısında kötü oldum, buz gibi oldu elim ayağım. Sonunda resmen bizi yok saydığını anladım. Biz 5 arkadaşız ama arkadaştan ötee bişey 2 erkek 3 kız ama bilenler bilir yıllardır imrenilen bir dostluk var aramızda.Bizde hiç cinsiyet kavramı yoktur anlayacagınız.
her neyse işte bu mesajı megerse 4ümüzede atmış.
direk 3 dostum bana döndü ****'nın attığı mesajı gördün mü diye. Çünkü biliyorlardı benim güzel bir cevap verecegimi. Hiç biri cevap vermemiş. Bende o kadar bunalmıştım ki herşeyden; sevgilim uzakta özlem bi yandan, sınav stresi bi yandan, arkadaşlarımla zaman geçiremiyorum o bi dert.. İşteki zaman geçmek bilmiyor hep bi aksilik ve üzerine dost dediğim insandan böylesiye büyük bir mesaj. okadar ağır geldiki okuduğumda mesajın bittiğinin farkına varamadım. sanki biri beni dondurdu öyle baka kaldım telefona..
ama öyle bi cevap yazdımki 8 sayfa.. içimdekilerinin sadece çeyreğiydi.
öyle bi kırmıştıki artık gözümden yaş akmıyor sanki kalbimde birikiyordu.
4müz resmen hem şok olmuştuk hemde çok üzülmüştük.. Çok doluyum kızlar bilemezsiniz..

Diceksinizki bukadar anlatmışsın ama mesajda ne yazıyor..
kısadan onu anlatıyım;
bu arkadaş biriyle beraberdi ve hiç birimiz istemiyorduk çünkü haketmiyordu o çocuk bizim kızı. o daha iyilerine layikti.. tabi çıkarken biz hiç belli etmedik, üzülür diye. birgün cafede otururken o çocuk geldi cafenin ortasında durdu bize dogru öyle bir baktıkii çok ama çok rahatsız ediciydi. herneyse bizim kız kalktı yanına gitti. yaka paça dışarıya çıktılar konuştular baya yüksek sesle fln. herkes dedi bet* sende git yanlarına en çok sen samimisin ikisiylede. ben dedim istemiyorum onunla konuşmak. (o çocuk 1 ay önce felanda benim sevgilime iftira atmıştı.) sonra erkek olanların hepsi kalktı yanına gitti, sonra bu erkeklerede laf yapmış sonra çocuk demiş ya onlar ya benn. bizim kız ayrılmak istiyorum dedi ve bitti o gün bunların ilişkisi.

ve bu olayın üzerinden 1 ay feln geçti. bugün gelen mesaj şöyle;
'' siz benim yanımda felan değilsiniz. kaç kere arayıp sordunuz. eskisi gibi değilsiniz. umrunuzda değilim biliyorum ama ben salağım ya ben safımya bilin diye diyorum. ben artık çıkıyorum biz ilişkimize oldugu yerden devam ediyorum. zaten tek sorun bet ve ****'ti (2 erkekten birinin adı)
dicek bişeyim yok. artık 'BİZ' varız. ''

bu tarz bişeydi işte. benim hiç bir suçum yokken o kadar ağır geldiki bu mesajjjjjjj...
(isimleri '*' şeklinde vermemin nedeni herkesin ulaşabileceği bi yer diye)

bu hayatta Gerçek dost yok mu merak ediyorum ??
eğer bu kadar uzun şeyi okuduysanız teşekkür ederim :uhu:

cnm senn adina gercekten cok uzuldum.arkadaasin sevgilisini sizden daha cok deger vermis yada gercekten ona yalniz oldugunu hissettirmissiniz bilmiyorum.ama inan bana gun gelince boyle bir arkadasligi elinden kacirdigi icin pisman olacak.belkide olmustur bile.sen yinede arkadasinin iyiligini iste sonucta o kadar sene gecirmisiniz.gercek arkadaslik yokmu demissin var!senn hala sahip oldugun 4 tane arkadasin var.insanoglu herkes hata yapar arkadasininkide bole.sen yinede kendini sansli say.bn butun arkadaslarimdan uzagimcevremde arkadas diyebilecegim tek bir insan bile yok.

hayır gerçek dost değildir onun için arkadaşlık dostluk aşık olduğu zaman bitermiş.çoğu insanın vazgeçemeyeceği şeylerin listesi vardır.oda kendisini sevgilisine adamak istemiş.Sizi hiçe saymış onca yaşanan şeyleri belki dolduruşa geldi kim bilir :) cevap attınmı bilmiyorum ama cevap atma bence hiç gerek yok eğer karşısındaki haketmeyen biriyse pişman olur yine omzunuzda ağlamak için size geri döner :)

Hayatın başındasın daha küçüğüm.... Birgün kafan dank ettiğinde bağzı şeylere, geriye doğru içiyorsan çayını, yada ciğerlerine vuran sigarayı tüttürerek düşüneceksin... Göreceksin ki , bir milyon kişide bir kişiye nasip olan dosluktan nasibini almamışsın. Şimdi bu dediklerimi idrak edemeyebilirsin. Ağır oldu sadminim gerçekten böylemi diye de diyebilirsin. Bekle ve gör....

Gerçek anlamda bir tane dostun bile olduğuna inanmak istiyorum ama, bu yaşıma kadar hiç bir şekilde ne gördüm nede duydum arkadaşlarım. İmrenilecek gibi duran dostluklar ahbaplıklar, birgün bir çıkar ilişkisinde düşerse ters köşeye çok fazla kırılırsınız. Malesef insan, sevdiğinden umuyor, ve sevdiğinden inanılmaz kırılıyor. Bu bağlamda, dostluk gibi yüce bir cümlenin şu andaki arkadaşçıklar için kurulması olayınıda hazmedemiyorum.

Dediğim üzere, geçen zamanla birlikte herşey gelecek yerine, oturacak şak diye. Bu ise budur diyeceksiniz. Budur dostum diyeceksiniz. Öylede bunu sağda solda da söylemeyeceksiniz. Söylenenlerede inanmayacaksınız :)

Ecnebiler; " Güneş gibi olmalı, önce kendine doğmalı " derler. Düşünülmüyorsan düşünme. Takma. Karışma. Kaytarma :)

Güzel arkadaşlıklar yaşamanız dileklerimle.

Kötü bi durum gerçekten ne dicem bilmiyorum o gitmek istediyse bırak gitsin emin ol ki en kısa zmnda anliycak yaptığı yanlışı ve çok üzülücek...
Takma dicem ama takmamak mümkün değil biliyorum ama kendini üzmemeye çalış canım tamm mı
Öpüyorum canım seni. hayatta kimsenin seni üzmesine izin verme :kiss:

Hepinize çok ama çok teşekkür ederim. aslında hepinizz o kadar haklısınız ki ve hani dedimya biz 5 kişiyiz diyee. 4müz yine birlikteyiz yine canını ver deseler veririm.
ama ben onuda hala seviyorum. evet belki çok kırgınım çok hemde belkide kızgın ama sevgim azalmıyo.
belki onun gerçek dostu değilmişim bilemem ama o benim herşeyimdi.
belkide dediğiniz gibi öyle zannediyorum zamanla unutcam kim bilir.
benimde vazgeçemicegim bi sevgilim var ama oda bilir kardeş dediğimin insanların degerini.
Ya ben ya onlar diye salakca bişey diyememez. ya bilmiyorum.
silip atıyım diyorum ama bu nasıl olcak
hergün babam soruyor neden gelmiyo diye. herdakika birlikteydiniz şimdi niye görüşmüyosunuz diyor bende sınavı bahane ediyorum mecburen.
diyemiyorum bana kazığın en büyüğünü attı diye.
Öyle bi durumdayım kii bu şehirden nefret eder oldum.
gerçekten çok sağolun. burada sizin gibi arkadaşlarım oldugu için sanlıyım, buna bile mutlu olabilirim :)
serrasudan; 4'ümüz birbirimizin degerini daha çok biliyoruz aslında..
ilkimsu ; Evet oda sanıyoki 3müz dicekmişizki 'o bizim kardeşimiz ve suan mutlu affedelim' !! bunu nasıl diyebilirz ya. o bu yüzü nerden bulcak.
Sadmin; halamda bunları dedi daha küçüksün. o kadar pişman olcaksınız o kadar gülceksiniz ve okadar üzülceksiniz ki büyüdüğünüzde geriye baktıgınızda ne kadar küçükmüşüz diceksiniz sadece dedi..
refra; o temiz kalbini çok seviyorum. Ve herkes öyle diyor üzmelerine izin verme. balık burcu oldugum için çok duygusalım o yüzden dikkatli olmam gerekiyor..

İyiki varsınız :)

Geri