Kan testi negatif çıktı ama hamileymişim

• Konbuyu başlatan hamileymisimben
  • Başlangıç tarihi
H

hamileymisimben

Forum Okuru
Kan testi negatif çıktı ama hamileymişim

İlk Kan testi yaptırdım negatif çıktı ama hamileymişim melek kadınlar kulübü forum'da

Kızlar başımdan çok ilginç bir olay geçti sizlerle paylaşmak istiyorum. Ben geçen hafta kan testi yaptırdım negatif çıktı. Biraz önce doktordan geldim çünkü regl olmamıştım neyse bir saat bekledik bu kovidden dolayı korka korka ya hastalık kaparsam diyerek eşimle gittim ay ellerim ayaklarım zangır zangır titredi sonucu alınca hamileymişim inanılır gibi değil ya yani gebelik testini yaptırıp daha sonradan hamile kaldığını öğrenenler oldu mu aranız da var mı böyle bir durum yaşayanlar bunu bana bilimsel olarak açıklayacak, yorum yapacak olanlar var mı ?

Selamlar hayatım bu bir bilmece gibi değil tabiki açıklarız sana sıkıntı yok. Şimdi Öncelikle hamileliğin hayırlı olsun hayatım. Allah tamamına erdirsin. Biz kadınların en büyük sıkıntısı aceleciliğimiz diyebiliriz. Görünen o ki siz beta hcg kan testini erken yapmışsın. Erken yaptığından dolayı senin hamileliğin çıkmamış kanda daha sonra bugün yaptırdığında ise hamile olduğun ortaya çıkmış muhtemelen 10 ve üstü bir değer almışsındır kan testi sonucunda hayatım ?

Evet abla 13 çıktı hamilesin dedi ama bana bir kez daha geleceksin testini yenileyeceğiz daha çok yeni ne var ne de yok diyemem ama hamilesin dedi bi kere geri kalan hiç bir şeyi duymadı ki gözüm. Ya iki gözüm iki çeşme yıllardır bu anı bekliyorum. Sizce hamilemiyim ben

Evet belirttiğimiz gibi değerler çok çok yeni doktorunuzun yaklaşımı son derece yerinde ve doğru. 2. beta hcg testini yaptırmanız gerekiyor ki değerlerin sonucunda net olarak doktorunuz size hamilemisiniz ya da değilmisiniz diye söylesin. Bana kalır ise hamilesiniz demektir. Adet olmamışsınız halen ikinci testinizin sonucu 13 yani ilk verilere göre hamilelik çıkmış.

Yıllardır bu sitede hamilelik ile ilgili ne sorular gördük ne değerler gördük hayatım hamilesin inşallah. Hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Ayyy hadi inşallah ablammmm teşekkür ediyorum. Peki değerleri ne olmalı tam hamilelikten emin olabilmem için

Tabiki sana normal bir değer yazabiliriz hayatım neden yazmayalım ki. Şimdi 13 olan testinin sonucu, iki gün ara ile iki katı artar. Yani 2 gün sonra 25 ve üstü 5 gün sonra 50 ve üstü gibi değerlendirebilirsin.

Yaptığın testin rakamsal sonuçlarını buna göre değerlendirirsen daha net olur hayatım. Tekrar hayırlı olsun inşallah.

Geri