Kan testim 489 çıktı Dış gebelik olabilir mi kızlar hamile miyim ?

Mavie99

Yeni Üye
Üye
Kan testim 489 çıktı Dış gebelik olabilir mi kızlar hamile miyim ?
Arkadaşlar merhaba dün hamile olduğumu öğrendim ama kan testim 489 çıktı ve doktor düşüktür değerin dedi sizce dış gebelik olabilirmi çok korkuyorum lütfen beni aydınlatın

Selamlar hayatım öncelikle aramıza hoş geldin sorunu onayladık artık sen de görebilirsin. Şimdi şunu tam anlat lütfen öncelikle sakin olmalısın. Öyle hiç kimse bu değere bakarak sana dış gebesin diyemez. 2 gün sonra bu kan testini tekrarla sonuca bak. Eğer sonucu 489 un iki katı kadar çıkmış ise sorun yok demektir. Daha çok yeni hemen dış gebelik demek doğru olmaz. Tabiki daha önceden hamile kaldın ise dış gebelik oluştu ise onu bilemem. daha önceden hiç hamile kaldın mı ya da hamile kalıp dış gebelik oluştu mu ?

Selamlar hayatım öncelikle aramıza hoş geldin sorunu onayladık artık sen de görebilirsin. Şimdi şunu tam anlat lütfen öncelikle sakin olmalısın. Öyle hiç kimse bu değere bakarak sana dış gebesin diyemez. 2 gün sonra bu kan testini tekrarla sonuca bak. Eğer sonucu 489 un iki katı kadar çıkmış ise sorun yok demektir. Daha çok yeni hemen dış gebelik demek doğru olmaz. Tabiki daha önceden hamile kaldın ise dış gebelik oluştu ise onu bilemem. daha önceden hiç hamile kaldın mı ya da hamile kalıp dış gebelik oluştu mu ?
Aleyküm selam canım hayır daha önce hiç dış gebelik yaşamadım.kimse zaten bana dış gebesin demedi canım.ama ben daha önceki gebeliğim de hiç pelvik ağrısı çekmedim ve betamda düşük değer olunca korktum acabami dedim korkum endişem bu yüzden tatlım zaten doktor dedi bana yarın gel tekrar kan testi yapalım dedi ama benim içim rahat etmez yinede o yüzden yarın ilk işim kadın hastalıkları doktoru ma giderek muayene olucam inşallah hayırlı haberlerle dönerim.ayrica ilgin ve alakan için Allah razı olsun.

Bitanem senden de Allah razı olsun. Böyle sıkıntı yaşayacak bir durumun yok. Bebişin karnına yapıştırıcı ile tutturulmadı ki :) Onu Rab'bim oraya en iyi şekilde koydu. Yani istesen de düşüremezsin düşecekse de tutturamazsın. Pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Yarın gel demesindeki kasıt tam emin olması için değerlerine bakacak hayatım sıkıntı yapma lütfen.

Bitanem senden de Allah razı olsun. Böyle sıkıntı yaşayacak bir durumun yok. Bebişin karnına yapıştırıcı ile tutturulmadı ki :) Onu Rab'bim oraya en iyi şekilde koydu. Yani istesen de düşüremezsin düşecekse de tutturamazsın. Pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Yarın gel demesindeki kasıt tam emin olması için değerlerine bakacak hayatım sıkıntı yapma lütfen.
Aynen kuzum herşey takdiri İlahi .çok şükür kan değerleri m yükseldi.yarin keseyi görmek için gidecem inşallah hayırlı haberlerle dönerim.Guzel ALLAHIM olmayan herkese nasip eder inşallah bu duyguyu.

Geri