Kanepeler neyle silinir hanımlar öneriler bekliyorum

E

Esra-80

Forum Okuru
Kanepeler neyle silinir hanımlar öneriler bekliyorum

Kanepeler neyle silinir melek kadınlar kulübü kanepeleri neyle silebilirim forumda.​

Kızlar ben şimdiye kadar koltuklarımı hep çamaşır deterjanı ile siliyorum da ama bulaşık tableti ile silenler de var. Bulaşık tableti ile koltukları nasıl siliyorsunuz zararı olmuyor mu? Kanepeler neyle silinir en iyi şekilde? Benim kanepeler de biraz eski silsem de görünmüyor bazen silindiği.

Merhabalar
Kanepeler neyle silinir? Deterjan ve bez seçimi çok önemlidir. Genelde ben de deterjan ile silerim kanepeleri ama evet bulaşık tableti de görüyorum son zamanlarda sosyal medyada. Ilık suyun içine bulaşık tabletini atıp erimesini bekliyorlar ve bezle siliyorlar. Etkisi nasıl oluyor bilemiyorum tabii. Özellikle tercih ettiğiniz bez suyu çok emmesin ki koltuğu silerken sular koltuğun altına inmesin. Bazen de beyaz sabun kullananlar var. Ya da sirke karbonat ikilisi de koltuk temizliğinde tercih ediliyor. Deri koltuklar için de sirke ve zeytinyağı tercih ediliyor.

Deri koltuklar nasıl temizlenir konusunu merak ediyorsanız aşağıdaki linkte tıklamanız yeterli olacaktır. Ev temizliği konusunda bazı püf noktaları hayat kurtarır hanımlar. "Kizlaaar bu deri koltuklar nasıl temizlenir"

Geri