Kankaya Doğumgünü Mesajları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kankaya Doğumgünü Mesajları
Bu hayatta dost kolay kazanılmıyor. Eğer gerçekten karşınızda ki kişinin gerçekten dost olduğuna inanıyorsanız onu kaybetmemek için elinizden geleni yapın ve ona sıkı sıkı sarılın. Güven duygusunun günümüz de yeterince eksildiğini gördükçe insanlar gerçek dostlara çok daha fazla ihtiyaç duyuyor. Hayatınız da kardeşim dediğiniz dostunuz olan kankanızın doğumgünü için birbirinden anlamlı ve değerli sözler arıyorsanız doğru sayfadasınız. Sizler için bu yazım da en güzel kankaya doğumgünü mesajları ile ilgili sözleri paylaşıyorum.

366eb01989a34cf1f02827ea10a8a4bf.jpg

Öpücükler gülücükler cicili bicili sms ler atmıyorum erkeğiz biz delikanlıyız doğum günü de neymiş desem de olmaz öyle nice yıllara hacıı

Bu gün doğum Günün biliyorum gardaş..Fakat..Satılmayı satmanın ne demek olduğunu öğrettiler bize kitabımızda doğum günü mesajı yazmaz bizim o kadar..=)

Mutlu Yıllar kardeşim ..İyiki Doğdun..

Unuttum sandın dimi yemezler ben hiç unutur muyum kanka böyle bir günü unutmak mümkün mü,şampiyon olmuştuk bugün hey gidi

Doğum gününmüş kanka…Ebeninnnnnn eline sağlık:)))

Her şeyinle çok farklısın kanka, bu alemde seni tek geçerim en güzel doğum günlerini de gönülden kutlarım.

Gülmen için benim devamlı yanında olmam gerekiyor, uzakta olsam da kalbim hep seninle birlikte atıyor kankam doğum günün kutlu olsun.

Güzellik kalpten gelen bir şeydir. Senin o güler yüzüne hayranım kan kardeşim nice yıllara dilerim.

Sen olmadıktan sonra tatilde olmanın ne anlamı var, en güzel vakitlerim senin yanındayken geçiyor kankam. Doğum günün kutlu olsun.

Bu dünyada eşi benzeri olmayan birisi varsa oda sensindir doğum günün kutlu olsun kardeşim.

İlkbaharımsın kanka en yalnız hissettiğim günlerimin dostu, en kötü günlerimin arkadaşı oldun bugün doğum günün ama yanında değilim. Umarım telafi edebilirim doğum günün kutlu olsun.

Bu mesajı dünyanın en tatlı kankasına gönderiyorum bugün onun doğum günüymüş tüm kalbimle de kutluyorum.

Geri