Kar_tanesi 1 yaşına girdi.

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Kar_tanesi 1 yaşına girdi.
Arkadaşlar bu güzel ailenin içine gireli tam bir yıl oluyor yarın.Yarın yazmak istiyordum ama dayanamadım .O kadar güzel duygular içerisindeyim ki anlatmak için bu sayfa bile yetmez siteye ilk üye olduğum gün herşeyden habersiz öylece anlamaya çalışıyordum ne olduğunu.İlk zamanlar ailem karşı çıkmıştı buraya üye olmama ilk defa bir yere üye olmuştum çünkü, ama sonraları benim degişimimi görünce ve beni koparamayınca burdan kabul ettiler.Ne yapacagımı bilmiyordum bir ay boyunca sadece burası benim köşem yerinden başka bir yerin olduğunu görmedim.:utan: Daha sonra alışmaya başladıkça artık benim bir parçam gibi olmaya başladı site, ilk konularımı açtığımda tekrar olduğu için çöpe gitmişti:baby: çok iyi hatırlıyorum ben ondan sonra bayagı bir süre konu açamamıştım.Zaman geçtikçe herşeyi ögrenmeye başladım.Şimdi ise ayrılamaz bir hale geldim en güzel dostluklar,arkadaşlıklar edindim.Her ne kadar küçük olsamda beni sizler gibi görüp sımsıcak aranıza kabul ettiniz ,başta Sadminim olmak üzere,Mawi,Rüyam,Pasika,Nemesis adminlerime sonsuz kere tşk ederim. Adminlerimizi asla yönetici gibi degil abi,abla olarak gördüm.Çünkü her zaman öyle davrandılar.Diger arkadaşlarımın ise hepsinin yeri farklı bende Carizma,kızılötesi,Çitos,seker melek ,meçhul,asgımsın,kaprisli,fırtına,elmalı kurabiye,handanca,hayal daha saymadıgım bir çok arkadaşım...Hepsini o kadar çok seviyorum ki gercek dostlugun ne demek olduğunu bana ögrettiler. Bilmedigim şeyleri,gercek dostlugu,insanlara güvenebilicegimi vede en önemlisi İkinci bir ailem oldugunu ögrendim.Bundan sonrada yine sevinçlerimi ,üzüntülerimi,ilk üniversiteye başladıgım günün heycanını yine sizlerle paylaşmak dileğiyle...
Hepinizi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum :kiss:

Son düzenleme:
Geri