Karbonat maskesinin siyah noktalar üzerinde etkisi

• Konbuyu başlatan Karbonat Erolll
  • Başlangıç tarihi
K

Karbonat Erolll

Forum Okuru
Karbonat maskesinin siyah noktalar üzerinde etkisi

Karbonat maskesi melek kadınlar kulübü karbonat maskesi kullananlar forum'da.​

Merhaba melekler cildimde çok fazla sivilce izi ve siyah nokta mevcut bu siyah noktaların ve sivilce izlerinin karbonat maskesi ile yok olduğunu nette okudum sizce karbonat maskesi ne kadar etkili siyah noktalar üzerinde siyah noktaları kaybettiğine dair yazılar görüyorum hatta cildinin karbonat maskesi sayesinde tertemiz olduğunu söyleyenler var karbonat maskesi yapanlar yorumlarınızı bekliyorum.

Merhabalar
Karbonat maskesi ben de ilk defa Suna Dumankaya'dan duymuştum karbonatın ciltteki siyah noktaları temizlediğini gözenekleri temizleyip cilde parlaklık verdiğini okumuştum. Karbonat maskesi kullananların yorumlarını bakacak olursak oldukça memnun olanların sayısı fazla özellikle bir arkadaş bu maskeyi 3-4 günde bir kez tekrarladığını ve siyah noktalarının gözle görülecek şekilde azaldığını söylemiş cilt lekeleri hakkında da çok bir yorum göremedim ama siyah noktalar üzerinde etkili olduğunu okudum hatta karbonatı ev yoğurdu ile karıştırdığımızda daha güzel bir etki alabilirsiniz. Karbonat maskesini dediğimiz gibi 3-4 günde haftada bir gün uygulayabilirsiniz bir çay kaşığı kadar karbonat yarım yemek kaşığı kadar ev yoğurdu hatta buna bir iki damla limon ekleyerek güzel bir maske yapın ve cildinize uygulayın bu karışıma limon eklemek akneleri engelleyecektir ama bu tür maskeleri uygulamadan önce bir dilerseniz elinizin üzerinde ya da kolunuzda uygulayın ki cildinizde tahriş yapıp yapmayacağını görmüş olursunuz. Tabii karbonat bazik yapıda olduğu için cildiniz çok hassas ise cildinizin daha kötü yapabilir onun için bir cilt uzmanına danışmadan bu tür maskeleri uygulamamanız yönünde tavsiyede bulunmak istiyorum.

Siyah noktalarla probleminiz varsa mutlaka "siyah noktalar için bitkisel kür var mı" yazımızı aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Geri