Kardeşim!!!ve Nişanlım

Senin kardeşin küçükmüş benimki büyük kabullenir inş. ya:küstüm:

evet canım cidden senin kardeşin benim kardeşimden büyük ama yinede bir çocuk..senindemi yaşın küçük canım,evliliğin erken olduğunu düşünüyo olabilirmi.belki seninle daha fazla zaman geçirmek istiyodur..sevgini paylaşamıyodur..ne olursa olsun kabullenmek zorunda bunu oda anlayacak..

evet canım cidden senin kardeşin benim kardeşimden büyük ama yinede bir çocuk..senindemi yaşın küçük canım,evliliğin erken olduğunu düşünüyo olabilirmi.belki seninle daha fazla zaman geçirmek istiyodur..sevgini paylaşamıyodur..ne olursa olsun kabullenmek zorunda bunu oda anlayacak..
Evet o yüzden galiba inş. da kabullenir :(

Aßla bana sorarsanız yani kardeşinizde neredeyse benle aynı yaşta onu az anlıyorum.ßnce kardeşinizi dinlemenizde fayda var blki bi bildiği vardır veya bu yaşlar ergenlk dönmi olduğu için bir şeye sıkılmıştır bunuda size yansıtmış olabilir bnm pek ilgim deildir ama yani bu yaşlarda olur böyle şeyler ama sakın üstüne gitmeyin ona hep ilgi gösterin konuşun . Derdi var mı sorun .

canım benim yaaa sen bu yazınla beni güldürdün yaa allahta seni güldürsün inş...
güldüm çünkü aynısı bende de var senin kardeşin daha cocuk yaa benimkine ne demeli 19 yaşında hiç cekemiyorr....fukara aşkım ne eziyetlere ugruyorr :))) bunlar tatlı şeyler yaa gecer zamanla diye düşünüyorum sen bence benim gibi yap bırak onları kendi haline aralarında halletsin emin ol o zaman biraz daha ii oluyor herşey....

he sana benden bir ipucu kardeşinle nişanlını bir araya getir onlara bilgisayar oyunu al bırak gerisini onlara ....

Benzer Diğer Konularımız !

Geri