kariyer yapmayı düşünenler için faydalı olabilir...

angelica

Üye
Üye
kariyer yapmayı düşünenler için faydalı olabilir...
Merhaba bayanlar :)

üni.deki son senemdeyim ve mezun olunca ne yapıcam diye çok düşünüyorum. karar veremiyorum bi türlü. hani herangi bişe yapiyim desem de öyle kötü bi zamanda mezun oluyorum ki iş falan yok krizden.. herkes sürünüyo... bi çıkış noktası arıyorum bi süredir... kariyer danışmanlığı falan böyle şeylere bakıyodum bi süredir. bu yaz için çok iyi bi eğitim buldum. kariyer okulu diye bi okul var. eğer kabul olursan , bi dolu eğitimden geçiyosun profesyonel iş hayatıyla ilgili, kendini keşfedip geliştirebişlmen için kişilik testlerine sokuyolar seni.. 8 hafta boyunca eğitim alıyosun farklı konularda. a ilk başta 2 gün kamp var unutmiim onu da :) neyse bisürü eğitim alıp sektördeki iyi adamları dinledikten sonra falan pepsi, microsoft,, P&G, google gibi acayip şirketlerin yöneticileriyle gerçek bi iş görüşmesi yapıyosun!! nerde bu şans başka zaman başka yerde?!!!

ben bunu bulduum zamandan beri heycan içindeyim. sanırım yakjın zamanda kayıt yaptırırınca indirimli oluyo. eğer aynı dertlerden müzdarip arakdaşlar varsa http://egitisimkariyerokulu.com/ bi göz atın bence.. hatta gidicek olursanız haber verin bana da, ilertişim içinde olalım.

hepinize kolay gelsin arkadaşlar...

Geri