karşılıksız aşk sözleri

M

Misafir

Forum Okuru
karşılıksız aşk sözleri
karşılıksız aşk sözleri
karşılıksız aşk sözleri kısa
karşılıksız aşk sözleri anlamlı

Dileriz ki hiç kimse karşılıksız aşka tutulmaz ama ne yazık ki, hayat hep bizim dilediklerimiz gibi olmuyor. Kimi zaman aşka karşılık vermiyoruz, kimi zaman da aşkımıza karşılık bulamıyoruz. İşte bunada karşılıksız aşk diyoruz. Biz de bu sayfamızda karşılıksız aşk sözleri sunuyor ve diyoruz ki karşılıksız aşk sözleri anlamlı hemde çok anlamlı :)

ask-resimleri4-7428.jpg

Sen Sadece Kalbimin Değil yarınlarında Karşılıksız Sevgisi Olucaksın.

hata Senin Değil Karşılıksız Seven Kalbimin Senin Haberin Olmasada Bu Kalpten seviyorum seni off çekiyorum hep içten..

Gül Dikeniyle, Bulut Yağmuruyla, Ketçap Mayoneziyle, Kalbim Karşılıksız Sevgimle Tamamlıyor Birbirini..

Karşılık Beklemediğim umutlarımda hayallerde hep sevdiğim tek platonik aşkımsın seviyorum seni.

gizli hayranın oldu bu kalp sana durmuyor inan bana, seviyorum seni ne olur beni anla pLatonik aşk bitsin hadi gel bana.

Sen Varken senden Habersiz Seviyorum Seni Ya Sen Yokken Nasıl Seveceğim Seni :( pLatonik Aşkım benim :(

Seni habersizce Sevdim Habersizce gitmesinide bilirim pLatonik sevgilim :(

keşke hayatta keşke demeseydik keşke seni bu kalbim sevmeseydi keşke seninde kalbin başkasında olmasaydı Platonik aşkım :(

Sen Aşkımdan Bir Habersiz Yaşıyorsun Seni izliyorum Kalbim ellerimde Seni bekliyorum biliyormusun?

Ne zaman Seni görsem kalbim yerinden oynuyor gözlerine baksam o an hayat donuyor ama bir sen görmüyorsun karşında duramıyorum :(

Karşılıksız sevgi benimkisi sana platonik bağımlı bir serseriyim, Sen ise Benden Habersiz Mahsum bir kedisin bebeğim..

Hayatı Seviyorum Seni Sevdiğim kadar Ama Seni görünce Hayatı unutuyorum Sen Kalıyorsun o an sadece benim dünyamda. ama sen beni görmüyorsun kendi dünyanda..

Seni hayal ediyorum geceleri Masamın Soğuk kenarında zaten hep hayal ediyorum seni olsanda olmuyor istemiyorsun beni.

Nasıl Sevdi Bu Kalp Seni Neden Sevdi Bu Kalp Seni? Sorularım Bende Saklı Sen Kimseden Habersiz Sadece Kalbimde Saklısın Bebeğim..

Ben Senin için her akşam besteler yazsamda adına şiirler okusamda senin haberin olmayacak biliyorum bunuda..

Sen benim Kalbimin iLk ve tek taraflı Aşkısın Kalbim Seni Seçti Kalbim benide Geçti..

pLatonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme yada hep gül yanımdan gitme seviyorum seni :(

Benzer Diğer Konularımız !

Geri