Kaş kirpik serumu kullanıp yoğunluk kazanan oldu mu?

• Konbuyu başlatan Belgincik
  • Başlangıç tarihi
B

Belgincik

Forum Okuru
Kaş kirpik serumu kullanıp yoğunluk kazanan oldu mu?

Kaş kirpik serumu kullananlar melek kadınlar kulübü kaş kirpik serumu kullanıcı yorumları forum'da.​

Arkadaşlar kaşlarım ve kirpiklerim çok ince ayrık ayrık duruyor ne kadar rimel kullansam da hiç hoş görünmüyor kaş kirpik serumları benim işime yarar mı ne dersiniz bu serumları kullanıp memnun kalanlar herhangi bir önerebileceğiniz ürün var mı? Kaş kirpik serumu yorumlarınızı bekliyorum ne kadar sürede ne kadar yoğunlaştırır your bunun bilgisini de verirseniz sevinirim.

Merhabalar
Benim de maalesef kaşlarım ve kirpiklerim çok seyrektir en son Farmasi kaş ve kirpik serumunu aldım yalnız kullanalı daha 2 hafta oldu kaş ve kirpik serumları genel olarak en az 1 ay düzenli şekilde kullanmak gerekiyor. Kaşlarımızı ve kirpiklerimizi yoğunlaştırıyor. Ben farmasi'den genel olarak memnun kalacağımı düşünüyorum çünkü çok kişi kullanıyor ve memnun olduklarını gördüm onun için tercihimde farmasinin kaş ve kirpik serumu oldu jel kıvamda olup fırçası çok yumuşak ve kolay sürülüyor deneyebilirsiniz.

Arkadaşlarım bakın sizin için "meleklerimize kirpik ve kaş bakımı tavsiyeleri" yazımızı inceleyebilirsiniz. Tavsiyeler alabilirsiniz.

Geri