Kasığımda batmalar var Hamile miyim ?

Karamano

Yeni Üye
Üye
Kasığımda batmalar var Hamile miyim ?
Merhaba adet dönemine 4 gün var fakat 15 gün önce bel ve sol kasıkta hafif batmalar vardı göğüste hassasiyet mide yanması halsizlik vs. kanda hamilelik testi yaptırdım migren hastasıyım ilaçlarım ağır eğer böyle bir durum varsa ilaçları kullanmak istemedim bu yüzden.. sonuçlar şu şekilde
Beta Hcg < 1,20 mIU/ml 0 - 5 sonuç negatif mi oluyor kesin yoksa bir Umut olabilir mi ?
Lütfen yardımcı olun..

Malesef bu sonuca göre hamile değilsiniz bu sonuç sizin hamile olmadığınızı gösteriyor. Yani adetinize 3-4 gün kala yaptırdığınızda var ise çıkacaktı çıkmadığına göre hamile kesin değilsiniz boşuna umutlanmayın lütfen.

Merhaba adet dönemine 4 gün var fakat 15 gün önce bel ve sol kasıkta hafif batmalar vardı göğüste hassasiyet mide yanması halsizlik vs. kanda hamilelik testi yaptırdım migren hastasıyım ilaçlarım ağır eğer böyle bir durum varsa ilaçları kullanmak istemedim bu yüzden.. sonuçlar şu şekilde
Beta Hcg < 1,20 mIU/ml 0 - 5 sonuç negatif mi oluyor kesin yoksa bir Umut olabilir mi ?
Lütfen yardımcı olun..

Merhaba, hcg değeriniz gebelik lehine değil. Yalnız gecikme olmadan test yapmışsınız, geç döllenme de söz konusu olabilir. Her ihtimali göz önünde bulundurmak lazım. Döneminiz de gecikme söz konusu olursa tekrar test yapmanızı öneriyorum. Sağlıklı günler diliyorum..

Geri