Kasıklarım ağrıyor kahverengi akıntı geliyor hamilemiyim

Burcuyar

Üye
Üye
Kasıklarım ağrıyor kahverengi akıntı geliyor hamilemiyim
Kasıklarım ağrıyor kahverengi akıntı geliyor hamilemiyim 9 gün adet oldum 11 gün sonra tekrar adet oldum 7 gün sürdü. Kasıklarım ağrıyor gögüslerim ağrıyor
Akıntı geliyor
4-5 gün önce kahverengi akıntı geldi birkaç gün, beyaz akıntı hala geliyor
Karnım şiş ve ara ara baskı oluyor
İdrar bazen yakıyor
Kasık ağrım devam ediyor???? Hamile olabilir miyim?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayatım hamile olduğunu gösteren bütün işaretleri yazmışsın ama yazmadın bir şey var ne zaman adet olacaksın onu yazar mısın lütfen geçen ay ne zaman adet oldun adetlerini düzenli mi bunların bilgisini ver bize lütfen

Hayatım hamile olduğunu gösteren bütün işaretleri yazmışsın ama yazmadın bir şey var ne zaman adet olacaksın onu yazar mısın lütfen geçen ay ne zaman adet oldun adetlerini düzenli mi bunların bilgisini ver bize lütfen
11-12 gün var. Mart ayına kadar düzenliydi bu ay iki kere oldum 3 Mart'ta ve 22 Mart'ta

Merhabalar
Bir ay içinde daha önce iki kez adet olmadıysanız eğer eğer ikinci adet dediginiz kanama leke şeklinde ise üstüne görme mi acaba sorusunu getiriyor aklıma ikinci adetiniz tam olarak ne kadar sürdü? Eğer şüpheler varsa bir test yaptırın isterseniz

Merhabalar
Bir ay içinde daha önce iki kez adet olmadıysanız eğer eğer ikinci adet dediginiz kanama leke şeklinde ise üstüne görme mi acaba sorusunu getiriyor aklıma ikinci adetiniz tam olarak ne kadar sürdü? Eğer şüpheler varsa bir test yaptırın isterseniz
Daha önce hiç olmadım ikinci adetim normal adet şeklinde oldu 6-7 gün sürdü leke değildi.

Hormonlarımda yada yumurtalıklarımda hiçbir düzensizlik yokmuş. 1 buçuk ay önce kontrole gittim. Adet konusuna önem veririm 10 gün gecikse hemen giderim doktora sıkıntı mı var diye

Yani hayatım hastalık ve düşündüğün şeylerin üstünde durmak, erkenden doktora gitmek tabiki önemli. Ne güzel böyle iseniz. İkinci adetiniz, çok az sürmüş olsa idi hamilesiniz diyebilirdik ama uzun sürmüş normal adet gibi. Bu bakımdan kesinlikle şu anda hamileliğiniz yok durum bu. Peki hiç üzündü sıkıntı sevinme şehir değişikliği ya da ilaç kullanımı hatta her türlü hastalanma yaşadınız mı bu iki kere adet olduğunuz zamanda merak ettim.

Yani hayatım hastalık ve düşündüğün şeylerin üstünde durmak, erkenden doktora gitmek tabiki önemli. Ne güzel böyle iseniz. İkinci adetiniz, çok az sürmüş olsa idi hamilesiniz diyebilirdik ama uzun sürmüş normal adet gibi. Bu bakımdan kesinlikle şu anda hamileliğiniz yok durum bu. Peki hiç üzündü sıkıntı sevinme şehir değişikliği ya da ilaç kullanımı hatta her türlü hastalanma yaşadınız mı bu iki kere adet olduğunuz zamanda merak ettim.
Yok hayır yaşamadım.

Yani burcu belirttiğim gibi hayatım. doktor ile görüşmen, gerekiyor ise bazı tahlilleri yaptırman yerinde olacaktır. Geçmiş olsun.

Geri