Kayganlaştırıcı jel kullanmak nasıl kızlar ilişkide faydası olur mu?

X

xşahıs

Forum Okuru
Kayganlaştırıcı jel kullanmak nasıl kızlar ilişkide faydası olur mu?

Kayganlaştırıcı jel kullananlar melek kadınlar kulubü kayganlaştırıcı jel kullananlar yorumları forum'da.​

Kızlar evleneli 2 yıl oldu ama hala ilişki anında çok acı çekiyorum. Bunun sebebi nedir. Tükürük yoluyla da birlikte olmaya çalışıyoruz ama maalesef yine de acı hissediyorum. Acı duymaktan zevk duyamıyorum hatta ilişki istemiyorum eşime de mahcup oluyorum öyle olunca. Kayganlaştırıcı jel kullananlar var mı nasıl faydası olur mu acaba bana? İlişkimi kurtarmam lazım valla yardım edin lütfen.

Merhaba
Canım ilişki anında acı hissetmek bazı sebeplere bağlı olabilir. Tabii ilk sebep yeterince vajinanın ıslanmamış olmasıdır. Bunun için ön sevişme önemlidir. Bazı ilişkiler maalesef hem çocuklu ailelerde hem zaman kısıtlı olmasından kaynaklı hızlı olup bitme durumu olduğu için ön sevişmeye zaman ayırmazlar çiftler ama ne kadar önemli olduğunu vurgulamak isterim. Ön sevişme kadını özellikle birleşme anına çok iyi hazırlar acı duymazsınız. Tabii ilişki sırasında acı duymak sebebi sadece ön sevişme olmaması değildir. Cinsel ilişki anında acı ya da ağrı duymak rahimdeki bazı kistlere bağlı da olabilir. Ya da vajinada iç kısmında mantar benzeri oluşumlar varsa acı ağrı yapabilir. Ama kayganlaştırıcı jel kullanmak belki size çözüm olabilir ama eğer sıkıntı yeterince ıslaklık oluşmaması ise. Kayganlaştırıcı kullanmak ilişki anında kuruluk varsa bunu gidermeye yardımcı olur. Bu jeller su bazlı olduğu için zararsızdır.

Vajinal kuruluk neden olur bunun sebebini aşağıda vereceğim linkten ayrıntılı öğrenebilirsiniz. ''Vajinal kuruluğun nedeni nedir'' yazıda fazlasıyla bilgiye ulaşacaksınız.

Geri