Keçeden Yapılan Buzdolabı Magnetleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Keçeden Yapılan Buzdolabı Magnetleri
Son yıllar da bayanların büyük ilgi gösterdiği keçe ile yapılan süsler, hemen hemen her evde yer almaya devam ediyor. Keçe ile uygulanan süsler arasından sizlere bu konumuz da buzdolabı süslerini paylaşıyorum.

Hangimizin evin de bulunan buzdolabının üstün de bir magnet yok ki... Hatta bazılarının buzdolabının kapağının bile süslerden artık görünmez olduğunu bizzat kendi gözlerimle gördüm ben hahaha

Yemek sipariş edeceğiniz dükkanların adres telefon mağnetleri, market manav yada fırın magnetlerinin yanısıra farklı görsellerden oluşan süslü magnetler buzdolapların da yer alıyor.

Tabi bur da bunun yanın da özellikle tatil sırasın da gidilen ziyaret edilen yerlerden hatıra olması açısından alınan ve gidilen yeri anımsatan magnetleri de oldukça sık görüyoruz.

Süslü püslü magnetleri sevenlerin gözdesi haline gelen keçe ile yapılan buzdolabı magnetleri, farklı örneklerden oluşuyor. Baykuşlu, meyveli, kuş figürlerinin yanısıra, son zamanlar da çok sık karşılaştığımız bebek mevlütlerin de, nikahlar da ve diğer özel günler de dağıtılan magnetler de çok trend diyebilirim.

KEÇE BAYKUŞLU KAPI SÜSÜ MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

5hr9g7gausucb17ajm4b2j.JPG
Dondurma-Keçeden-Buzdolabı-Magnet-Yapımı.JPG
DSCN3642[1].JPG
El-Yapımı-Buzdolabı-Süsü-Modelleri-1024x813.JPG
f132913cb10652e2d91e9a044e8fe6d4.JPG
keceden-buzdolabi-magnet-modelleri-3.JPG
Keçe-Bebek-Şekeri-Yapımı.JPG
Keçeden-Baykuşlu-Buzdolabı-Süsü-Modeli.JPG
Keçe-Dolap-Süsü-Magnet-Modelleri-5.JPG
Keçe-Dolap-Süsü-Magnet-Modelleri-14.JPG
Keçe-Dolap-Süsü-Magnet-Modelleri-16.JPG