Keçiboynuzu kürü ile hamile kalabilir miyim?

• Konbuyu başlatan hamilekalmakistiyorum
  • Başlangıç tarihi
H

hamilekalmakistiyorum

Forum Okuru
Keçiboynuzu kürü ile hamile kalabilir miyim?

Keçiboynuzu kürü ile hamile kalanlar melek kadınlar kulubü keçiboynuzu kürü kullananlar forum'da.​

Arkadaşlar birçok şey denedik doktora gitmedik eşim pek istemiyor doktora gitmeyi biz de doğal şeyleri deniyoruz. Keçi boynuzu kürü ile hamile kalanlar var mı? Keçi boynuzu kürünü yapıp sadece kadın mı kullanıyor yoksa eşim de kullanacak mı? Keçi boynuzu kürü ne kadar zaman sonra hamile kalmama yardımcı olur arkadaşlar ne olur bilenler deneyenler bu şekilde hamile kalanlar yardımcı olabilir mi?

Merhaba
Keçiboynuzu kürü özellikler erkeklerin sperm sayısını ve kalitesini artıran bir kür olduğunu söyleyebilirim. Ama eğer ki eşinizde sorun yoksa siz de sorun varsa bu kür kendi başına etkili olmayacaktır. Genelde eğer önemli bir sorun yoksa kadınlar soğan kürü buna ek olarak incir kürü ile gebe kalmayı kolaylaştıran bir programa girebilir aynı zamanda eşinizin de sperm kalitesini ve sayısını artırıcı olarak keçiboynuzu kürü deneyebilirsiniz. Bunu kullanıp gebe kalan kadınlar çok olduğunu biliyoruz artık. Gerçekten eşinin sperm hücrelerinde problem olanlar için keçi boynuzu kürü iyi geldiği söyleniyor. Hatta bildiğim bir bilgi de var. Bir arkadaşımın eşinin sperm sayısı çok az iken keçiboynuzu kürü kullanıyor bir ay sonunda gittiklerinde doktor tahlil sonucunda gördüğü sonuçta şaşırıyor. Bu da sanıyorum keçiboynuzu kürü mucizesi.

Hemen size keçiboynuzu kürü tarifinin olduğu linki de bırakayım belli faydalanmak istersiniz. "Keçiboynuzu kürü" konusunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Geri