Kel kalmamak için neler yapılabilir?

A

Aydinnazilli

Forum Okuru
Kel kalmamak için neler yapılabilir?

Kel kalmak istemiyorum melek kadınlar kulübü kel olmak istemiyorum forumda.​

Arkadaşlar eşim saclari çok dökülüyor ya adam kel mı kalacak nedir böyle her gün ceketi üstünde kıllar topluyorum. Kel kalmak istemiyorum diyor bunun için neler yapabiliriz acaba nasıl önleyebiliriz bu saç dökülme işini. Kel kalmamak için ne uygulamak gerek. Etkili ve hızlı bir saç dökülmesini önleyecek yöntemler arıyorum.

Merhabalar
Kellik maalesef ki çoğu zaman genetik olduğu için babada dede de varsa eğer kellik yaşamanız kaçınılmaz. Eğer böyle bir genetik kellik durumu varsa kesinlikle ne yaparsanız yapın o saçlar dökülür en etkili ve hızlı bir yöntem olan saç ektirme olayına girebilirsiniz bu şekilde daha fazla kel kalmanız da engellenmiş olur. Size badem yağı ya da saç dökülmesini engelleyen bitkisel şeyler kullanın desem fayda görmeye bilirsiniz eğer bu genetikte kellik varsa dayı da amca da baba da dediğim gibi bunlar işe yaramaz. En etkili yöntem kesinlikle saç ektirmek.

Saç dökülmesinin bazı nedenleri olabilir bunun için aşağıdaki yazımızı incelemenizi tavsiye ederim. Aşağıdaki linkte "saç dökülmesi nedenleri neler iyi gelir" konumuzu linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Geri