Keratin düzleştirici işlemi yaptıranlar var mı ben evde yapabilir miyim?

G

Goksuirem

Forum Okuru
Keratin düzleştirici işlemi yaptıranlar var mı ben evde yapabilir miyim?

Keratin düzleştirici melek kadınlar kulübü keratin düzleştirici nasıl yapılır forumda.​

Kızlar saçlarım çok dalgalı kıvırcık sabah kalktığımda işe hazırlanırken maalesef düzleştirmek de zorluk çekiyorum keratin düzleştirme işlemi evde yapabilir miyim kendim keratin düzleştirici nasıl yapılır bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi evde bunu yapabilir miyim? Bunların kalıcı olanları da varmış acaba profesyonel olarak mı birinden yardım almalıyım yoksa evde kendim de yapabilir miyim?

Merhabalar
Keratin düzleştirici nasıl yapılır bu konuda biraz bilgi vereyim dilerseniz. Öncelikle saçlarınızı bu işlemi yapmadan önce sülfatsız şampuan ile 2 kere yıkamanız önerilir. İki kere yıkanan saçlar bir güzel kurutulur. Sıcak fön yaparsanız daha iyi olur çünkü saçlar nemli kalmamalı bu işlemden önce. Sonrasında keratin düzleştirici ile ayrı ayrı saçların her yerine bir tarak yardımıyla saçlara uyguluyoruz. Ama bu işlemi kendinize yapmanız biraz zor olabilir o yüzden profesyonel birinden yardım alabilirsiniz. Keratin düzleştirici ile kalıcı bir şekilde saçlarınızı düzleştirebilirsiniz. Bu düzleştirme işlemi 5 6 ay gibi bir süre içerisinde kalıcılığını sağlar sonrasında saçlarınız tekrar doğal görünümüne geri döner.

Keratin düzleştirici hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz "keratin yüklemesi nedir fiyatları nelerdir" hemen aşağıda linkte.

Geri