Kilo almak için yöntemleriniz var mı kilo almak istiyorum

• Konbuyu başlatan Fatmagül2001
  • Başlangıç tarihi
F

Fatmagül2001

Forum Okuru
Kilo almak için yöntemleriniz var mı kilo almak istiyorum

Kilo almak için ne kullanmalıyız melek kadınlar kulübü kilo almak için ne yemeliyim forum'da.​

Merhaba benim biraz kilom düşük kilo alamıyorum benim gibi kilo alma sorunu olanlar varsa kilo almak için neler yemeliyim kilo almak için neler yapmam gerekiyor bana yardımcı olur musunuz? Şu an ben 20 yaşında ve 45 kiloyum kilo almak istiyorum lütfen herkes çok tuhaf bakıyor çünkü.

Merhabalar
Evet epey kilonuz az ama kafanıza göre kilo alayım diye sağlıksız beslenmek de olmaz. Önemli olan sağlıklı beslenip kilo alabilmektir sağlıklı ve dengeli beslen dininizde ve öğünlerinizi atlama dığınız da mutlaka düzenli kilo alabileceksiniz bana kalırsa bu yaşlarda ergenlik yaşlarında düzensiz beslenme ya da öğün atlama gibi durumlar kilo almanızı engelliyor olabilir sigaraya da sağlığa zararlı şeyler kullanıyorsanız hemen bırakmalısınız bunlar da kilo almayı engelleyebilir. Yine size diyetisyene gitmenizi öneririm çünkü neden kilo alamıyorsunuz önce bunun tespiti önemli diyetisyeniniz buna özel bir diyet programı çizebilir ben şimdi size yağlı karbonhidratlı bol kalorili yiyecekler yiyin dersem doğru bir şey söylemiş olmam önemli olan dediğim gibi hem sağlıklı beslenmek hem de sağlıklı kilo almak önemlidir. Ama örneğin yağlı beslenerek kilo almak için sağlıksız yağlar yerine balık yağı ya da hayvansal yağlar tüketebilirsiniz alacağınız ya hayvansal yağdan olursa daha sağlıklı bir kilo almış olursunuz.

Evet kilo almak için başka neler yapabilirsiniz aşağıdaki yazımızın linkini tıklarsanız daha ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz. "Kilo almak için nasıl beslenmelisiniz" aşağıdaki linkte.

Geri