Kilo verme taktikleri sizden hızlı öneriler istiyorum

• Konbuyu başlatan Fanidunyaa
  • Başlangıç tarihi
F

Fanidunyaa

Forum Okuru
Kilo verme taktikleri sizden hızlı öneriler istiyorum

Kilo verme taktikleri melek kadınlar kulübü kilo verme taktikleri ekşi forum'da.​

Arkadaşlar merhaba ben etkili ve hızlı bir şekilde kilo vermek istiyorum çok az fazla kilom var bunu hızlı bir şekilde vermek için ne yapmalıyım? Kilo verme taktikleri verir misiniz bana? Daha önce böyle bir şeye ihtiyacım olmadı çünkü kilom çok yok zaten bu ara biraz kilo aldım onun için bunu hemen ilerlemeden daha fazla almadan vermem lazım. Herhalde biraz dikkat etsem veririm diye de düşünüyorum ama ekstra neler yapabilirim?

images (2).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Diyet, kilo vermek, egzersiz herhalde kadınların nette en çok arattığı kelimelerden. Kilo vermek aslında kimine göre çok kolay kimine göre biraz zor kendinizi burada çok iyi tanımanız gerekiyor. Biraz bünye meselesi vücudunuzu tanimak önemli burada. Ona göre doğru reçeteyi de yazarsınız. Kilo verme taktikleri konusunda bana göre en güzeli yürüyüş ve yediklerinize dikkat etmek. Biraz ekmek çok kaçırıyoruz bazen bu da tabii kiloya sebep oluyor özellikle akşam 18.00 dan sonra herhangi bir şey yemek içmek olmaması gerekir.

"Kilo verme taktikleri nelerdir?"​

Öncelikle dediğim gibi akşam belli bir saatten sonra yemek yemeyin. Akşam yemeğini de oldukça hafif yemeniz gerekiyor. Gün içinde bol su tüketmek, egzersiz yapmak önemli. Her gün yapacağınız yürüyüş ile zayıflayacağınızı düşünüyorum. Gazlı içecekler şekerli icecekleri kesin onlar çok fazla kilo aldırıyor. Şekeri zaten kesinlikle hayatınızdan çıkarın. Şekeri keserek kilo vermek bile mümkün.

Kilo veremeyen hanımlar özellikle iştahı açık olanlar bu aşağıdaki yazımızı inceleyebilir. "İştahımı kapatmak için bana fikirler verin" yazımız aşağıda linkte.

Geri